Reklama

Meghan i Harry pojawią się na premierze nowego filmu o Bondzie?

Wydawać by się mogło, że "separacja" od rodziny królewskiej nieco uspokoi nastroje panujące na dworze. Tymczasem żądni plotek fani rodu nadal szukają pretekstu do komentowania dworskiego życia.

Ostatnio pojawiły się plotki, że Meghan i Harry pojawią się na premierze nowego filmu o Bondzie. Choć para ostatnio stroni od publicznego pokazywania się, nie wykluczone, że tym razem skusi się na bankietowe wyjście.

Producenci 25. części serii o agencie 007 zaprosili parę jako gości honorowych. Mieliby wziąć udział w premierze produkcji w Los Angeles Zaplanowano ją na tydzień po oficjalnej premierze w Londynie, na którą przybędą Książę William i Księżna Kate.

Reklama

Trzeba przyznać, że producenci świetnie poradzili sobie od strony marketingowej z rzekomym konfliktem między Kate i Meghan - nie dość, że pary nie skonfrontują się to na dodatek ważni celebryci uświetnią dwa razy imprezę swoją obecnością.

"Nie czas umierać" miało ukazać się w kwietniu, ale z powodu pandemii trafi do kin w listopadzie. Nie możemy się doczekać!

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy