Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry komentują sytuację w Afganistanie! Pokazali zdjęcia!

Meghan Markle i książę Harry zawsze angażują się w sprawy, które poruszają światowe media. Tym razem wypowiedzieli się nie tylko na temat tragedii na Haiti, ale także sytuacji politycznej w Afganistanie. Temat ten jest niezwykle bliski Harry'emu, gdyż przebywał tam na misji jako pilot.

Meghan Markle i książę Harry o Afganistanie

 O sytuacji w Afganistanie po przejęciu władzy przez talibów, mówi teraz cały świat. Nie brakuje w mediach także głosu osób sławnych. 

Tym razem los Afgańczyków postanowili skomentować Meghan Markle i Harry. Przypomnijmy, że książę W latach 2007-2008 i 2012-2013 służył w Afganistanie w czasie wojny. 

Nic więc dziwnego w tym, że obecna sytuacja w tym kraju jest dla niego bardzo ważna. 

Razem z żoną postanowił napisać kilka poruszających słów i umieścić w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z Afganistanu. 

Książę Harry w Afganistanie

To kolejny raz, kiedy Meghan i Harry przejmują się losami świata i angażują w działalność charytatywną. Z pewnością Harry bardzo przeżywa to, co dzieje się obecnie w Afganistanie. Gdy opuszczał Afganistan, nie ukrywał, że miały miejsce tam dramatyczne sytuacje. 

Przyznał, że był zmuszony dokonywać rzeczy, o których wolałby nie pamiętać: 

"Tak, strzelamy, kiedy musimy, odbieramy życie, żeby ratować życie, ale w gruncie rzeczy jesteśmy bardziej czynnikiem odstraszającym niż czymkolwiek innym" - powiedział wówczas, zapytany o to, czy był zmuszony strzelać do wroga. 

Nie było także tajemnicą, że talibowie wiedzieli o obecności księcia w Afganistanie i chcieli go porwać lub zabić.  

Reklama

***
Zobacz również: 

Meghan Markle i książę Harry mają nowe plany na przyszłość

Kobiety w Afganistanie drżą o swoje życie. Wśród nich Polki 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje