Reklama

Reklama

Meghan Trainor chciałaby spotykać się z facetem starszym od siebie

22-letnia piosenkarka ma nadzieję, że będzie w związku z mężczyzną, który będzie przynajmniej 13 lat starszy od niej.

Piosenkarka ma dość zakochiwania się w facetach, którzy są niedojrzali.

W rozmowie z magazynem "Billboard" powiedziała: - Próbowałam spotykać się z 29-latkiem i myślałam, że będzie wystarczająco dojrzały. Ale miał mentalność małego chłopca. Dlatego też teraz szukam facetów w wieku 35 lat i więcej.

Wygląda na to, że Meghan staje się coraz bardziej wymagająca w stosunku do mężczyzn, ponieważ wyznała, że jej matka nakazała jej spotykać się z facetem, który jest gwiazdą kina.

Piosenkarka wyznała:

Reklama

- Nie byłam w związku odkąd skończyłam 18 lat. Nie czuję się z tym źle, po prostu nie spotkałam odpowiedniego faceta. Moja mama powiedziała: Musisz zacząć spotykać się z jakąś gwiazdą kina.

Jednak mama piosenkarki nie jest jedyną osobą, przez którą twórczyni hitu "All About That Bass" nie może znaleźć miłości. Piosenkarka uważa, że wielu mężczyzn odstrasza jej kariera i sława.

Wyjaśniła:

 - Gdy się w kimś zakochuję, to po tygodniu jest już po wszystkim. Gdy zamieścimy na Instagramie jakieś wspólne zdjęcie, to faceci, z którymi się spotykam są atakowani przez internautów. Mówię im wtedy:

 - Przykro mi, to nie ja kazałam im cię atakować. Trudno jest mi się z kimś spotykać również z tego powodu, iż mam wrażenie, że cały czas jestem w pracy.

Meghan uważa, że trudno jej będzie znaleźć kogoś w tradycyjny sposób, ponieważ cały czas pilnują jej ochroniarze.

Dodała: - Faceci nie podchodzą do mnie w klubach. Wydaje mi się, że dzieje się tak, ponieważ jestem otoczona ochroniarzami.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje