Meghan Trainor nie jest pewna swojego ciała

Twórczyni hitu "All About That Bass" przyznała, że trudno jej zaakceptować swoje krągłości, jednak wraz z rozwojem kariery nauczyła się akceptować siebie za to, kim jest.

W rozmowie z dziennikarzami gazety "The Huffington Post" powiedziała:  - Tak samo jak inni nie jestem pewna swojego ciała. Jednak jest coraz lepiej, ponieważ moja kariera się rozwija.

- Nie jesteśmy sami. Każdy się z czymś zmaga, dlatego ważne jest, aby otaczać się miłością i wsparciem przyjaciół i rodziny. Potrzebna jest cierpliwość. Z czasem wszystko się ułoży.

21-letnia piosenkarka wyznała wcześniej, że liceum było dla niej najgorszym czasem, ponieważ nie mogła zaakceptować swojego wyglądu.

Powiedziała: - Myślę, że to dobrze, gdy na szczytach list przebojów znajduje się osoba o normalnych kształtach. Chodzi o to, aby zaakceptować siebie i iść do przodu.

  - W liceum nie miałam do siebie takiego dystansu. Siedziałam w klasie na lekcji i czułam się niekomfortowo. Żałuję wielu momentów i myśli, które zaprzątały wtedy moją głowę. Byłam pulchną dziewczyną. Nie rozmawiałam z rodzicami na ten temat. Powinnam była wiedzieć, że jestem uroczą osobą i być o wiele bardziej szczęśliwa. Teraz dzięki moim piosenkom chcę dotrzeć do dziewczyn, które również nie czują się dobrze w swoim ciele - mówiła piosenkarka.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje