Metamorfoza Ewy Zakrzewskiej

Ewa Zakrzewska jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek plus size. Ma na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe, świetnie czuje się również na wybiegu.

Ewa Zakrzewska
Ewa ZakrzewskaAndars SzilagyiMWMedia

Kiedy telewizja Polsat przygotowywała program "#Supermodelka Plus Size" angaż Ewy był niemal oczywisty. Zakrzewska została jedną z jurorek obok Ewy Minge, Rafała Maślaka i fotografa Emila Bilińskiego. Adeptkom modelingu plus size służyła radą i doświadczeniem starszej koleżanki z branży.

Ewa angażuje się również w ruch bodypositive. Przyznała publicznie, że cierpiała kiedyś na zaburzenia odżywiania, a dziś zachęca dziewczyny do akceptowania siebie takimi, jakie są.

Ostatnio na Facebooku Zakrzewskiej pojawiło się zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, na którym pozuje z farbą na głowie. Modelka opatrzyła fotografię enigmatycznym opisem: "Już nie czarna".

Fani Ewy z niecierpliwością czekali na efekt metamorfozy. "Skusiłaś się na kolor "na Lewandowskiego"? - pytała z kolei jedna z komentujących.

Okazało się jednak, że modelka jest już... ruda! Nowy kolor pokazała na specjalnym filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Myślicie, że to dobry wybór?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas