Reklama

Metamorfoza Ewy Zakrzewskiej

Ewa Zakrzewska jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek plus size. Ma na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe, świetnie czuje się również na wybiegu.

Kiedy telewizja Polsat przygotowywała program "#Supermodelka Plus Size" angaż Ewy był niemal oczywisty. Zakrzewska została jedną z jurorek obok Ewy Minge, Rafała Maślaka i fotografa Emila Bilińskiego. Adeptkom modelingu plus size służyła radą i doświadczeniem starszej koleżanki z branży.

Ewa angażuje się również w ruch bodypositive. Przyznała publicznie, że cierpiała kiedyś na zaburzenia odżywiania, a dziś zachęca dziewczyny do akceptowania siebie takimi, jakie są.

Ostatnio na Facebooku Zakrzewskiej pojawiło się zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, na którym pozuje z farbą na głowie. Modelka opatrzyła fotografię enigmatycznym opisem: "Już nie czarna".

Reklama

Fani Ewy z niecierpliwością czekali na efekt metamorfozy. "Skusiłaś się na kolor "na Lewandowskiego"? - pytała z kolei jedna z komentujących.

Okazało się jednak, że modelka jest już... ruda! Nowy kolor pokazała na specjalnym filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Myślicie, że to dobry wybór?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Zakrzewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy