Reklama

Reklama

Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kg

Popularny aktor był we wtorek gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie „Domówka u Dowborów”. W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kg.

Podczas rozmowy Koroniewska i Dowbor rozmawiali z aktorem m.in. o tym, co robił przed ostatnie tygodnie, które spędził w domowej izolacji. 

Zapytany o to, czy przytył, Koterski wyznał, że tak i to sporo. Natychmiast dodał jednak, że nie jest to skutek objadania się i braku ruchu podczas kwarantanny, ale efekt celowego działania. 

- Ważę setkę. Przytyłem do roli - wyjaśnił i z dumą zaprezentował przed kamerą spory brzuch.

Koterski zdradził też, że przygotowuje właśnie nowy projekt filmowy. Do udziału w tej produkcji zaprosił Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Zawieruchę, Antoniego Pawlickiego i Sebastiana Stankiewicza, sam też wystąpi w niej jako aktor. 

Reklama

Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na 29 lipca. Koterski zapewnił, że będzie to ciekawy projekt, jednak nie chciał opowiadać o żadnych szczegółach. 

- Powiem tylko, że ten film nie przejdzie bez echa - powiedział tajemniczo aktor. 

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje