Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie piątej żony. „Patrzę i gęba mi się nie zamyka...”

Michał Wiśniewski zaskoczył fanów i opublikował na Instagramie zdjęcie swojej piątej żony. Pola Wiśniewska zapozowała w czarnym stroju kąpielowym oraz półprzezroczystym, różowym szlafroku. Partnerka życiowa lidera „Ich Troje” może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. „Pięcioro dzieci i tak wyglądać... Zazdrość!” – zaznaczyła jedna z internautek pod postem. Słusznie?

Michał Wiśniewski słynie z bogatego życia uczuciowego.  Muzyk ma na koncie już pięć małżeństw. Pola  Wiśniewska - obecna żona artysty -  nie jest związana z show-biznesem. Para jest razem od 2019 roku. Mimo stosunkowo niedługiego stażu związku Michał Wiśniewski i jego życiowa partnerka doczekali się już dziecka.  Falco Amadeus urodził się na początku 2021 roku. 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska rzadko publikują wspólne zdjęcia. Muzyk w czasie rozmów z mediami jest powściągliwy i sporadycznie wyjawia szczegóły swojego nowego związku. To duża zmiana, ponieważ w przeszłości lider zespołu "Ich troje" chętnie opowiadał o codziennym życiu i relacjach z kolejnymi partnerkami.

Reklama

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony. Wygląda fenomenalnie!

Pola Wiśniewska postanowiła pożegnać rok 2021, publikując na Instagramie post podsumowujący ostatnie 12 miesięcy. We wpisie nawiązała do relacji ze sławnym muzykiem. 

Michał Wiśniewski również postanowił w social mediach podziękować żonie za wspólnie spędzony czas. Opublikował zdjęcie, na  którym Pola pozuje ubrana w bikini i prześwitujący szlafrok. Figura partnerki życiowej muzyka jest imponująca. Lider zespołu "Ich troje" we wpisie nawiązał do szczupłej i umięśnionej sylwetki Poli. "Patrzę i gęba mi się nie zamyka..." - zaznaczył.

"Moja miłość opublikowała ostatnio zdjęcie z cyklu #nofilter #nomakeup i ja to szanuję" - rozpoczął wpis Michał Wiśniewski. Następnie muzyk zaznaczył, że jego życiowa partnerka jest niezwykle zajętą kobietą. Mimo natłoku codziennych obowiązków Pola stara się jednak znaleźć czas,  by zadbać o siebie. Zdjęcia opublikowane przez muzyka świadczą o tym, że wychodzi jej to doskonale.

***

Przeczytaj również: 

Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje