Michelle Pfeiffer wyprzedaje majątek

Gwiazda filmowa Michelle Pfeiffer i jej mąż, producent filmowo-telewizyjny David E. Kelly, sprzedali swoją rezydencję pod San Francisco. Chcieli za nią dostać 28,5 mln dolarów, ale ostatecznie obniżyli cenę o 7,5 mln.

Michelle Pfeiffer sprzedała swoją willę za zawrotną sumę
Michelle Pfeiffer sprzedała swoją willę za zawrotną sumęTIZIANA FABI/AFPEast News

Zbudowany w 1940 r. dom w stylu śródziemnomorskim ma prawie 600 metrów kwadratowych. W rezydencji znajdują się cztery sypialnie, pięć łazienek i dwie garderoby. Posiadłość, na której stoi willa, ma 3,5 hektara. Na jej terenie znajdują się szlaki jeździeckie, kort tenisowy, basen, spa i sad owocowy.

Aktorka i jej mąż stali się właścicielami tej nieruchomości w 2004 r. Wystawili ją na sprzedaż na początku 2018 r. Początkowo wyceniono ją 29,5 mln dolarów, ostatecznie została sprzedana za 22 miliony. Nie ujawniano, kto jest nowym właścicielem posiadłości. To jedna z najwyższych transakcji na rynku nieruchomości w 2019 w regionie San Francisco. Najdroższą posiadłość - za 31 milionów, w ostatnim czasie kupił gwiazdor NBA, Stephen Curry.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Woodside, 40 km na południowy wschód od San Francisco. Niewykluczone więc, że nabywca to jeden z milionerów technologicznego zagłębia USA - Doliny Krzemowej.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas