Reklama

Reklama

Milla Jovovich wraz z rodziną w Polsce. Zachwyciła się Ogrodem Botanicznym UJ

Uniwersytet Jagielloński podzielił się nietypową informacją w swoich mediach społecznościowych. Ogród Botaniczny należący do uczelni odwiedziła wielka międzynarodowa gwiazda, Milla Jovovich. Aktorka wybrała się tam wraz z mężem i dziećmi i wstawiła kilka pięknych zdjęć z tego miejsca na swojego Instagrama.

Milla Jovovich w Polsce

Milla Jovovich od kilku dni przebywa w Polsce. Aktorka udała się w noworoczną podróż do Krakowa wraz ze swoją rodziną. Na swoim Instagramie zamieściła już dwa posty relacjonujące jej pobyt w naszym kraju.

Gwiazda dodała kilka zdjęć z wycieczki do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jovovich zaprezentowała zachwycające ujęcia pośród przepięknych roślin. Na fotografiach widać zarówno ją, jak i trójkę jej dzieci.

Aktorka opatrzyła post długim opisem, w którym pisze o tym, że nie sądziła, iż wycieczka do ogrodu botanicznego wpłynie w tak pozytywny sposób na jej dzieci. Pociechy Jovovich były spokojne i zamyślone.

Reklama

Fani Jovovich licznie komentują jej najnowsze zdjęcia. Niektórzy internauci pytają, gdzie zostały wykonane, natomiast inni podkreślają, że to Kraków, a odwiedzony przez aktorkę ogród botaniczny jest naprawdę piękny.

Czytaj także: Urodzona w Kijowie Milla Jovovich załamana z powodu wojny w Ukrainie

Wizyta Jovovich w Ogrodzie Botanicznym UJ

O wizycie znanej gwiazdy w ogrodzie botanicznym poinformował Uniwersytet Jagielloński poprzez oficjalny profil na Facebooku. Uczelnia zaprasza innych do odwiedzania tego niesamowitego miejsca.

Ogród Botaniczny UJ mieści się przy Rondzie Mogilskim, obok Szpitala Uniwersyteckiego. Jest najstarszym tego typu miejsce w Polsce. Można go odwiedzić nawet w zimie, jednak godziny otwarcie są skrócone w porównaniu do okresu letniego.

Kim jest Milla Jovovich?

Milla Jovovich jest amerykańską aktorką pochodzenia serbsko-rosyjskiego. Urodziła się w Kijowie, a pierwsze lata życia spędziła w Moskwie. W wieku 5 lat wyjechała wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Początkowo rozwijała karierę w modelingu, później z kolei została aktorką tak jak jej mama.

Gwiazda przez dłuższy czas nie miała szczęścia w miłości. Jej mężami byli aktor Shawn Andrews oraz reżyser Luc Besson. Teraz jest w szczęśliwym małżeństwie z reżyserem Paulem W.S. Andersonem. Jovovich ma z nim trójkę dzieci - 16-letnią Ever, 8-letnią Dashiel Edon oraz 3-letnią Osian.

Zobacz również: Książę Harry ma już dość zachowawczych wypowiedzi. Rozpęta piekło?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milla Jovovich | ogród botaniczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy