Reklama

Reklama

Miranda Kerr i Orlando Bloom: Wrócą do siebie?

Od czasu rozstania z Orlando Bloomem, Miranda Kerr nie ma szczęścia w miłości. Jednak ta zła passa wkrótce może dobiec końca. Zachodnie tabloidy donoszą, że australijska piękność znowu się zakochała.

Od ogłoszenia separacji z Orlando Bloomem Miranda Kerr była już łączona z wieloma gwiazdorami, od Toma Cruise’a począwszy, a na Justinie Bieberze skończywszy. Niestety, żaden z tych rzekomych romansów nie przerodził się w poważną relację. Z czasem Kerr zaczęła deklarować w wywiadach, że życie singielki całkowicie jej odpowiada.

Zachodnie tabloidy spekulują jednak, że Miranda wkrótce przestanie być singielką. Pretekst do plotek dał jeden z wpisów, opublikowany niedawno przez  modelkę na jednym z portali społecznościowych. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widniała różowa kartka z napisem "Kiedy jestem zakochana, daję miłość. Kiedy jestem szczęśliwa, daję szczęście (...)".

Reklama

Na razie Miranda nie ujawniła, kto miałby być obiektem jej uczuć. Fani modelki przypominają jednak, że Oscarową imprezę opuściła w towarzystwie Orlando Blooma. Czyżby tych dwoje miało do siebie wrócić?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy