Reklama

Reklama

Miranda Kerr ma "nowoczesną rodzinę"

32-letnia piękność uważa, że jest szczęściarą, ponieważ może liczyć na wsparcie byłego męża, Orlanda Blooma, który jest ojcem ich pięcioletniego syna Flynna. Modelka wyznała również, że aktor znany z serii filmów "Piraci z Karaibów" twierdzi, że jej nowy partner Evan Spiegel jest "świetnym facetem".

- Flynn miał dwa lata, więc było nam trudno podjąć decyzję o rozstaniu. Ale nasz syn jest naszym priorytetem, więc musieliśmy robić wszystko z miłością i być dla siebie mili. - powiedziała.

- Orlando i ja zadecydowaliśmy, że każde z nas musi spotykać się z daną osobą przez pół roku i być pewnym co do tej osoby zanim zostanie ona przedstawiona Flynnowi. Evan poznał Flynna, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Orlando uważa, że to świetny facet. Teraz jesteśmy nowoczesną rodziną!

Miranda pochwaliła 25-letniego przedsiębiorcę i przyznała, że łączy on w sobie same najlepsze cechy.

Reklama

W rozmowie z "The Edit" powiedziała: - Ma 25 lat, ale zachowuje się, jakby miał 50. Nie imprezuje. Pracuje w Venice, a po pracy wraca od razu do domu.

- Nie lubimy wychodzić na imprezy. Wolimy zostać w domu, zjeść kolację i położyć się wcześnie spać. Ale w pewnych aspektach czuje się jak młody mężczyzna. Łączy w sobie same najlepsze cechy.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy