Reklama

Reklama

Monica Bellucci przyznaje, że Daniel Craig jest "seksi"

Monice Bellucci podobał się pocałunek z Danielem Craigiem, ponieważ aktor jest "seksownym mężczyzną".

50-letnia aktorka wystąpiła z brytyjskim aktorem w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie "Spectre" i pomimo stwierdzenia, że pocałunki na ekranie mogą być dziwaczne, Monica nie miała żadnego problemu, aby połączyć usta z Danielem.

Zapytana, czy jest on dobrym partnerem do całowania Monica powiedziała:  - Całowanie na ekranie kogoś, kogo się nie zna może być onieśmielające. Oczywiście, Daniel jest bardzo seksownym mężczyzną, co było pomocne.

W jednym z wywiadów Monika stwierdziła, że miano "dziewczyny Bonda", które zwyczajowo nadaje się filmowym partnerkom agenta 007, do niej nie pasuje.

Włoska aktorka - która pojawia się na ekranie obok takich postaci jak Lea Seydoux i Naomi Harris w nowym filmie - powiedziała gazecie "Mail on Sunday":  - Nie mogę powiedzieć, że jestem Dziewczyną Bonda, jestem zbyt dojrzała, aby nią być. Powiedziałabym, że jestem Kobietą Bonda.

 - 50-letnia kobieta nigdy nie będzie miała energii 20-latki. W wieku 40 lat, kobiety cieszą się, że żyją. 50-latki rozwijają się i cieszą życiem.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy