Monika Olejnik w zaskakującej sesji zdjęciowej. Jest nie do poznania!

Monika Olejnik pojawiła się na okładce jesiennego wydania „Fashion Magazine”. Dziennikarka zaskoczyła szalonymi stylizacjami, a uwagę przykuła przede wszystkim jej twarz, która wygląda na dużo młodszą!

Zdjęcia Moniki Olejnik w najnowszej sesji są mocno przerobione, przez co dziennikarka wygląda dużo młodziej
Zdjęcia Moniki Olejnik w najnowszej sesji są mocno przerobione, przez co dziennikarka wygląda dużo młodziejWojciech Strozyk/East News

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. 66-letnia gwiazda telewizji, radia oraz prasy, znana jest przede wszystkich jako prowadząca programu "Kropka nad i", od lat związana jest ze stacją TVN24.  Ikona mediów słynie z dość "ostrych" pytań zadawanych swoim rozmówcom - mówi się, że politycy przed nią drżą.

Olejnik w pracy jest zawsze opanowana i skupiona, a jej stylizacje są raczej stonowane, klasyczne, na ogół biznesowe. Czasem zdarzyło jej się "zaszaleć" z ubiorem - widywano ją już w kolorowych, wzorzystych sukienkach, oryginalnych butach na wysokich obcasach czy w towarzystwie niebanalnych dodatków. Z Olejnik współpracują też znani projektanci, a na Instagramie dziennikarka publikuje często zdjęcia, gdzie podziwiać można efekty jej sesji zdjęciowych.

Najnowsza sesja Moniki Olejnik dla jesiennego wydania magazynu "Fashion Magazine" jest zupełnie inna niż wszystkie - na zdjęciach publicystka wygląda bowiem nieco inaczej niż zwykle! Stroje, które założyła odbiegają od jej stylu, a zabiegi fotografa, charakteryzatora lub osoby retuszującej zdjęcia sprawiają, że twarz dziennikarki wygląda o wiele młodziej.  Szalone stylizacje, w których pojawiła się Olejnik w obiektywie Piotra Porębskiego zbudziły furorę.

Monika Olejnik na okładce magazynu "Fashion Magazine"
Monika Olejnik na okładce magazynu "Fashion Magazine"materiały prasowe
Monika Olejnik w sesji dla magazynu "Fashion Magazine"
Monika Olejnik w sesji dla magazynu "Fashion Magazine"materiały prasowe

W szczerym wywiadzie z Moniką Olejnik nie mogło zabraknąć wątków dotyczących komponowania stylizacji. Dziennikarka przyznała, że ubieranie się w nieszablonowy sposób wymaga dużej odwagi. Takie podejście do mody często spotyka się z krytyką otoczenia.

Wiem. To zresztą jest ciekawe, że na świecie potrafię zebrać wiele komplementów od obcych ludzi - za kolor, oryginalny fason. W Polsce natomiast można oberwać wrednym komentarzem nawet za to, że "wystroiłam się z rana". Bo wybrałam się rano rowerem na śniadanie w kolorowych ciuchach. Lubię, kiedy jest barwnie i inaczej. Najbardziej niezwykłe widokowo towarzystwo zdarza się w takich miejscach jak Wenecja podczas Biennale Sztuki. Tam przyjemnością jest oglądanie i sztuki, i ludzi w oryginalnych strojach delektujących się twórczością i modą. Nawet tkaniny bywają niezwykłe.
mówiła Monika Olejnik w wywiadzie dla "Fashion Magazine"

Spektakularną sesję zdjęciową skomentowała także redaktor naczelna magazynu.

Wolność to nie tylko fundamentalna wartość i nasze prawo, ale też styl bycia. Monika Olejnik zachwyca siłą charakteru i zaraża pasją do tego, co piękne i nieoczywiste.
mówi Marzena Singh, redaktor naczelna "Fashion Magazine".

Jak można zauważyć na zdjęciu okładkowym,  twarz Olejnik jest wręcz nieskazitelna,  niczym u 30-latki. Można również odnieść wrażenie, że rysy twarzy dziennikarki zostały wygładzone.  Poza tym uwagę przykuwa szczególnie jedna stylizacja dziennikarki - biało-czarny kostium, do którego założyła kolorową, wzorzystą chustę na głowę.

Monika Olejnik w sesji dla magazynu "Fashion Magazine"
Monika Olejnik w sesji dla magazynu "Fashion Magazine"materiały prasowe

Być może nadchodzi moda na tego typu okrycia, jednak pewne jest, że dziennikarka wygląda bardzo oryginalnie.

"Doda. 12 kroków do miłości": Traumatyczne chwile Dody. Wyznała wszystkoPolsat
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas