Reklama

Reklama

Monika Richardson bryluje w polskich górach i narzeka na wysokie ceny

Monika Richardson korzysta z uroków zimy w polskich górach. Dziennikarka i gwiazda TVP od kilku dni wypoczywa tam z przyjaciółmi i intensywnie korzysta z uroków zimy. Gwiazda nie omieszkała również ponarzekać na wysokie ceny i zdradzić, kto tym razem towarzyszy jej na urlopie.

Monika Richardson znana jest przede wszystkim z prowadzenia najchętniej oglądanych niegdyś programów TVP, jak chociażby "Europa da się lubić", "Pytanie na śniadanie" czy "Teleadwokat". Przez lata była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd telewizji. Z biegiem czasu postanowiła jednak odpuścić sobie medialną karierę i zapragnęła skupić się w większej mierze na rodzinie i rozwijaniu własnego biznesu. 

Dziennikarka była zamężna trzy razy, niestety jej związki nie przetrwały próby czasu. W zeszłym roku o Monice Richardson znów zrobiło się głośno, a to za sprawą głośnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskich, podczas którego nie zabrakło publicznego prania brudów...

Reklama

Monika Richardson wypoczywa w polskich górach

Dziś dziennikarka skupia się wyłącznie na swoich własnych potrzebach i szczęściu. Ostatnio była gwiazda TVP skrzętnie relacjonuje swój wypad z przyjaciółmi w polskie góry. Richardson od wielu lat jest entuzjastką jazdy na nartach i każdą zimę wykorzystuje, by odpocząć właśnie w ten sposób. 

Choć wydaje się, że czas spędza aktywnie i w otoczeniu pięknej przyrody, nie brakuje w tej beczce miodu łyżki dziegciu. Dziennikarka poskarżyła się między innymi na niezbyt sprzyjającą pogodę...

Monika Richardson narzeka na wysokie ceny w polskich górach

Jakby tego było mało, gwiazda postanowiła skomentować również ceny, które napotyka podczas urlopu w polskich górach. Jak dowiadujemy się z postów, ceną zaporową okazała się m.in. cena grzańca w górskiej restauracji. Dziennikarka skomentowała to w dość zabawny sposób: Monika Richardson bez makijażu. Jak wygląda?

Na Instagramie Moniki Richardson nie brakuje również zdjęć, na których pozuje bez grama makijażu. Również i tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z fanami swoim naturalnym wyglądem. Widać, że dziennikarce służy wyjazd, ponieważ nawet w wersji "bez tapety" prezentuje się bardzo uroczo, a mróz i słońce w naturalny sposób podkreśla urodę gwiazdy. Sami zobaczcie! 

Czytaj więcej:

Zakaz reklam chirurgii plastycznej wśród najmłodszych

Czterodniowy tydzień pracy w 2022 roku? Pracownicy są na tak

Cierpisz z powodu FOMO? Rozwiązaniem okazuje się... JOMO!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy