Reklama

Reklama

Najpopularniejsza na portalach

Czołowa modelka lat 90., Tyra Banks nie rządzi już na wybiegu. Wiedzie za to prym na portalach społecznościowych. Według statystyk żadna inna modelka nie ma tylu fanów na Facebooku i Twitterze.

Na dwóch najpopularniejszych światowych serwisach społecznościowych konto Tyry Banks śledzi 11,3 mln internautów - wyliczył poświęcony modelkom portal Modelinia.com. Ciemnoskóra piękność zdominowała inne koleżanki z branży. Druga w rankingu Brazylijka Adriana Lima ma na Facebooku i Twitterze 3,5 mln fanów. Za nią uplasowała się Heidi Klum, której konto regularnie sprawdza 2,9 mln internautów.

W oddzielnym rankingu podliczono, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się poszczególne modelki na portalu społecznościowym ze zdjęciami, Instagram. W tym zestawieniu Banks też jest liderką. Na Instagramie jej poczynania śledzi 1,3 mln wielbicieli. Popularnością cieszą się również profile Mirandy Kerr (1,1 mln fanów) i Cary Delevingne (797,7 tys.).

Reklama

39-letnia Tyra Banks, która kiedyś była m.in. twarzą "Victoria's Secret", zamieszcza na swoich profilach nowe posty kilka razy w tygodniu. Komentuje aktualne wydarzenia ze swojego życia i dołącza swoje prywatne zdjęcia.

Banks od kilku lat rzadko występuję w roli modelki. Pochłonęła ją kariera telewizyjna. Od 2005 do 2010 r. prowadziła swój autorski talk-show "The Tyra Banks Show". Jej największym sukcesem na małym ekranie okazał się program o dziewczętach marzących o karierze w modelingu "America's Next Top Model". Prowadzi go od dziesięciu lat.PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Tyra Banks | Top model | Monika Pietrasińska | modelka size plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy