Reklama

Natalia Gacka ćwiczy w ciąży

Natalia Gacka, mistrzyni Polski i świata w fitnessie sylwetkowym, wkrótce zostanie mamą. Na czas ciąży nie zrezygnowała jednak z treningów. Niedawno opublikowała na Facebooku filmik, na którym widać, jak z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem ćwiczy... mięśnie brzucha.

Anna Lewandowska nie jest jedyną znaną specjalistką od fitnessu, która oczekuje dziecka. Wkrótce mamą zostanie też Natalia Gacka - mistrzyni świata i wielokrotna mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym.

Gacka, niemal od początku ciąży relacjonuje na Facebooku jej przebieg. Regularnie publikuje zdjęcia powiększającego się brzuszka, pisze o tym, jak czuje się ona i maluch oraz zamieszcza kolejne filmiki z treningami.

Jej ostatnie wideo to kolejny dowód na to, że w ciąży nie trzeba rezygnować z aktywności fizycznej.

 - Jak ty pieknie i okraglutko wygladasz, nie jak te wszystkie wychudzone ciezarne ktore cwicza na potege zeby miec jak najwiecej polubien na insta,  i fajnie ze nie ukrywasz brzuszka tylko dzielisz sie z nami waszym szczesciem.

 - Brawo Natalia ładnie wyglądasz .Ja ćwiczyłam cala ciążę aż do końca 35 tyg córka miała dość aktywności fizycznej i postanowiła się urodzić; )

 - Pięknie wyglądasz, a brzusio tylko dodaje uroku przy cwiczonkach ;-)  Super widok,naprawdę! - komentują fanki. 

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy