Reklama

Reklama

Natalia Niemen przeszła ogromną metamorfozę

Natalia Niemen jest córką muzyka Czesława Niemena i modelki Małgorzaty Niemen. Przez lata była wierna jednemu wizerunkowi. Teraz postanowiła to zmienić.

Niemen ma 43 lata i już dawno postanowiła, że chce pójść w ślady ojca. Do legendarnego artysty jest również podobna wizualne. Pani Natalia w dzieciństwie grała świetnie na altówce. W 1997 roku dołączyła do zespołu swojej imienniczki - Natalii Kukulskiej. Album solowy pt. "Na opak" wydała już rok później.

Reklama

W kolejnych latach Niemen nagrywała przede wszystkim muzykę religijną oraz aranżowała po swojemu utwory ojca. Piosenkarka jest baptystką, a jej mąż - Mateusz Otremba - jest synem pastora i byłego prezesa fundacji Młodzież dla Chrystusa. Para ma trójkę dzieci.

Przez wiele lat pani Natalia, podobnie jak jej mama, nosiła długie lub półdługie włosy w naturalnym kolorze. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak na radykalną zmianę.

Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć zdjęcia w bardzo krótkiej i jasnej fryzurce. Fani nie szczędzą wokalistce komplementów. 

"Anielsko rozświetlona twarz. Fryzura idealna" czy "Rewelka" - piszą. 

My jednak wolimy panią Natalię w nieco dłuższych włosach. A jakie jest wasze zdanie?

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Niemen | NIemen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje