Natalia Siwiec pokazała twarz córki w Internecie

Natalia Siwiec od ponad trzech tygodni wypoczywa w Meksyku razem z całą rodziną i znanymi przyjaciółmi (niedawno zdjęcie z celebrytką i jej mężem pokazała Kasia Wołejnio).

Siwiec cały wyjazd relacjonuje na Instagramie, gdzie największą popularnością cieszą się fotografię, na których widać małą Mię.

Reklama

Do tej pory Natalia i Mariusz dbali o to, by nie pokazywać twarzy niemowlaka. Wrzucali do internetu tylko takie zdjęcia, na których widać zasłoniętą główkę dziewczynki.

Niestety, półroczna Mia straciła już anonimowość. Rodzice pokazali ją całemu światu za pomocą Insta Story, gdzie Natalia zamieściła kilka filmików z dzieckiem w roli głównej.

Dziewczynka ubrana jest w błękitną sukienkę z falbanami i opaskę z kokardą. Wygląda więc na to, że Natalia przygotowała córeczkę do "występu".

Nagrania niemal natychmiast znalazły się na profilu "mia_raduszewska_fans" agregującym wszystkie zdjęcia dziecka dotychczas zamieszczone w sieci. Warto wspomnieć, że konto obserwuje już ponad 500 osób, a liczba ta stale rośnie.

Co sądzicie o pokazywaniu w Internecie twarzy dzieci? My mamy mieszane odczucia...

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje