Reklama

Natalie Portman pokazała zdjęcie dzieci

Natalie Portman należy do najbardziej skrytych gwiazd Hollywood. W wywiadach rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu, a zdjęć z dziećmi nie publikuje prawie nigdy. Nic więc dziwnego, że fotka którą niedawno udostępniła na Instagramie, wywołała wśród fanów spore poruszenie.

38-letnia gwiazda jest mamą dwójki dzieci: ośmioletniego Alepha i trzyletniej Amalii. Jej mężem jest Benjamin Millepied, tancerz i choreograf, którego gwiazda poślubiła w 2012 roku.

Choć Natalie regularnie pojawia się na rozmaitych galach, rozdaniach nagród i premierach filmowych, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, na publiczne imprezy rzadko zabiera ze sobą dzieci. Nie dzieli się również ich zdjęciami w mediach społecznościowych oraz nie opowiada o nich w wywiadach. Najwyraźniej prywatność jest tym, co Portman wyjątkowo sobie ceni.

Reklama

Jednak kilka dni temu zdecydowała się opublikować na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi maluchami. Widzimy na nim, jak całuje synka i trzyma na rękach córeczkę. Fotografia najprawdopodobniej została wykonana kilka lat temu, bo Amalia wygląda na nim na kilkumiesięczne maleństwo.

Pretekstem do opublikowania fotografii był prawdopodobnie Dzień Matki, który w Stanach obchodzony jest 10 maja.


 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy