Natasia Urbano: była topmodelką, dziś jest bezdomna

Historia Natasii Urbano pokazuje, że los bywa przewrotny, a nawet najlepiej zapowiadająca się kariera może skończyć się znienacka.

Natasia Urbano w latach 80.
Natasia Urbano w latach 80.Interia/ Facebook

Urbano w latach 80. była prawdziwą gwiazdą. Pochodząca z Barcelony, wysoka dziewczyna o dość egzotycznej urodzie szybko została zauważona.

Pracowała jako modelka - realizowała kampanie dla największych domów mody, a jej twarz pojawiła się nawet na okładce prestiżowego magazynu "Vogue".

Urbano świetnie odnalazła się w bardzo imprezowym środowisku. Przyjaźniła się m.in. z Jackiem Nicholsonem, Romanem Polańskim czy Andym Warholem. Gdy była dziewczyną producenta Davida Keitha, wielokrotnie przesadzała z alkoholem i używkami. Jednak jej kariera rozkwitała, a modelka nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Natasia świetnie zarabiała i mogła pozwolić sobie na luksusy.

Prawdziwe problemy rozpoczęły się, kiedy modelka wyszła za mąż. Jej wybranek okazał się być oszustem, który z zimną krwią wykorzystał Urbano. Jak wspomina Natasia, już drugiego dnia poprosił ją o zakup drogiego samochodu i płacił za wszystko kartami żony. Modelka nie zainterweniowała na czas i straciła wszystkie pieniądze.

Dziś Urbano ma 57 lat i jest bezdomna. Choruje również na depresję i nie ma nawet na jedzenie. Przyznaje, że została sama i nie ma do kogo zwrócić się o pomoc. 

Jej historia poruszyła ludzi mody, którzy zdecydowali się zorganizować zbiórkę pieniędzy. Mamy nadzieję, że wkrótce warunki bytowe byłej modelki się poprawią.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas