Reklama

Reklama

Natasia Urbano: była topmodelką, dziś jest bezdomna

Historia Natasii Urbano pokazuje, że los bywa przewrotny, a nawet najlepiej zapowiadająca się kariera może skończyć się znienacka.

Urbano w latach 80. była prawdziwą gwiazdą. Pochodząca z Barcelony, wysoka dziewczyna o dość egzotycznej urodzie szybko została zauważona.

Pracowała jako modelka - realizowała kampanie dla największych domów mody, a jej twarz pojawiła się nawet na okładce prestiżowego magazynu "Vogue".

Urbano świetnie odnalazła się w bardzo imprezowym środowisku. Przyjaźniła się m.in. z Jackiem Nicholsonem, Romanem Polańskim czy Andym Warholem. Gdy była dziewczyną producenta Davida Keitha, wielokrotnie przesadzała z alkoholem i używkami. Jednak jej kariera rozkwitała, a modelka nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Natasia świetnie zarabiała i mogła pozwolić sobie na luksusy.

Reklama


Prawdziwe problemy rozpoczęły się, kiedy modelka wyszła za mąż. Jej wybranek okazał się być oszustem, który z zimną krwią wykorzystał Urbano. Jak wspomina Natasia, już drugiego dnia poprosił ją o zakup drogiego samochodu i płacił za wszystko kartami żony. Modelka nie zainterweniowała na czas i straciła wszystkie pieniądze.

Dziś Urbano ma 57 lat i jest bezdomna. Choruje również na depresję i nie ma nawet na jedzenie. Przyznaje, że została sama i nie ma do kogo zwrócić się o pomoc. 

Jej historia poruszyła ludzi mody, którzy zdecydowali się zorganizować zbiórkę pieniędzy. Mamy nadzieję, że wkrótce warunki bytowe byłej modelki się poprawią. Dowiedz się więcej na temat: Natasia Urbano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje