Reklama

Reklama

Nawrócone mamy

Zarzekały się, że macierzyństwo jest nie dla nich. Dziś nie widzą świata poza swoimi dziećmi. Oto gwiazdy, które pokochały życie domatorek!

Reni nie potrafiła zagrzać miejsca


Jeszcze kilka lat temu Reni Jusis (37) była wolnym duchem. Jej największą pasją (poza śpiewaniem) były dalekie podróże. "Kocham się przemieszczać. Nie mogę usiedzieć w miejscu" - mawiała. Śmiało deklarowała, że ani myśli o założeniu rodziny. Wszystko się zmieniło, gdy... zaszła w ciążę. Mały Teofil (2) sprawił, że odkryła uroki macierzyństwa. I dziś od dalekich wojaży woli rodzinne pielesze.

Weronika lubiła szalone imprezy


Swego czasu Weronika Książkiewicz (30) lubiła "bywać" na czerwonym dywanie. Podczas branżowych imprez zawsze była gwiazdą wieczoru. Królowała na parkiecie i w sercach oczarowanych nią mężczyzn. Ale jej nie w głowie było angażowanie się w związki. "Stawiam na karierę. To mój priorytet" - mawiała. Niespełna dwa lata temu wszystko się zmieniło. Weronika zaszła w ciążę i przewartościowała swoje życie. I odkryła, że zabawa z synkiem Borysem (1,5) jest znacznie lepsza niż ta na parkiecie!

Angelina uwielbiała ryzyko


Jest najsłynniejszą mamą w Hollywood. Ale jeszcze dziesięć lat temu Angelina Jolie (36) była buntowniczką, której nikt nie posądziłby o instynkt macierzyński! Aktorka wdawała się w liczne romanse i bez skrępowania opowiadała o nich dziennikarzom. Kochała też ekstremalne sporty, sypiała z nożami pod poduszką, a z każdej podróży wracała z nowym tatuażem.
Dziś podsumowuje: "Nie umarłam młodo, więc miałam dużo szczęścia". W 2002 roku szalona aktorka nagle złagodniała. Adoptowała Maddoxa (10) i rozstała się z toksycznym Billym Bobem Thorntonem. Dziś wraz z Bradem Pittem tworzą rodzinę idealną, wychowując sześcioro dzieci. "Rola matki jest najważniejsza w moim życiu" - zapewnia Angelina.

Tori myślała wyłącznie o karierze


Któż z nas nie oglądał kultowego serialu "Beverly Hills 90210"? Jedną z głównych bohaterek była sympatyczna Donna Martin. Dla odtwórczyni tej roli, Tori Spelling (38), ta rola miała być trampoliną do wielkiej kariery. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, stało się jednak inaczej.
Po zakończeniu emisji serialu, słuch o Tori zaginął. Nie pomogła ani wielka popularność "Beverly Hills 90210", ani koneksje (Tori to córka znanego producenta). Przez lata aktorka bezskutecznie próbowała podbić świat show-biznesu. Wdawała się w przelotne romanse, imprezowała i rzucała kolejnych partnerów. Wszystko po to, by zyskać rozgłos i spełnić marzenie o karierze. Tori wydała też trzy książki i wystąpiła w kilku reality shows. Aż w końcu zrozumiała, że jej powołaniem jest... bycie mamą! Aktorka ma aż troje pociech: Liama (4), Stellę (3) i miesięczną Hattie. "Uwielbiam być matką"- wyznaje dziś.

Carla kochała tylko siebie


W wydanej niedawno biografii "Carla. Sekrety jej życia" ujawniono, że pierwsza dama Francji ma za sobą dość niechlubną przeszłość. Jeśli wierzyć autorce książki, Carla Bruni (44) miała prowadzić bardzo rozwiązły tryb życia. Romansowała m.in. z Erikiem Claptonem i Mickiem Jaggerem. Wielokrotnie uwodziła żonatych mężczyzn. Rozbijała rodziny i nie widziała w tym niczego niewłaściwego.
W 2001 roku Carla niespodziewanie zaszła w ciążę. Urodziła synka Auréliena (10). Podobno jego przyjście na świat odmieniło jej życie. Etatowa uwodzicielka zapragnęła stabilizacji. Tę znalazła kilka lat później u boku prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego. Kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Agnieszka prowadziła rockandrollowy tryb życia


Niezależnie co robi, Agnieszka Chylińska (35) zawsze angażuje się na sto procent. Kiedy była wokalistką zespołu O.N.A., rockandrollowe życie pochłaniało ją bez reszty. Słynęła z ostrego wizerunku i odważnych deklaracji. W jednym z wywiadów wyznała wprost, że lubi wdawać się w przelotne romanse. Dziś to już przeszłość.
Agnieszka sto procent energii poświęca swoim dzieciom. I wygląda na to, że jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek! "Ciąża jak granat wysadziła moje życie. Po dwunastu latach picia wytrzeźwiałam" - wspomina artystka. Tłumaczy, że syn Ryszard (5) i córka Esterka (1) pozwoliły jej inaczej spojrzeć na życie: "Wszystko znów nabrało sensu". I choć trudno w to uwierzyć, niegdysiejsza zbuntowana rockmanka najbardziej się cieszy, gdy rodzinie smakuje przyrządzony przez nią gulasz.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 5 grudnia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy