Reklama

Reklama

Nicole Kidman walczy o męża

Od jakiegoś czasu media plotkują o rzekomym kryzysie w małżeństwie Nicole Kidman i Keitha Urbana. W kwietniu pojawiły się nawet informacje o zbliżającym się rozwodzie. Kidman zapewnia jednak, że „nie odpuści tak łatwo” i „będzie walczyć o swoje małżeństwo.”

W kwietniu magazyn Star ujawnił, że Kidman i Urban zastanawiają się nad zakończeniem małżeństwa. Powodem tej decyzji miałby być brak czasu obydwu małżonków, a także rzekomy romans męża Kidman z Jennifer Lopez. Magazyn powoływał się też, na źródło z otoczenia pary, które mówiło że "namiętność w ich związku dawno wygasła."

Jednak wygląda na to, że Kidman nie tylko nie myśli o życiu jako singielka, ale również robi wszystko żeby jej związek funkcjonował jak najlepiej.  Jak mówiła dziś rano w wywiadzie dla stacji radiowej Melbourne Gold: "Narzuciliśmy sobie w związku pewne reguły. Staramy się widywać nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. " - mówiła Kidman. "Oprócz reguł jest jeszcze pożądanie" - dodała.

Reklama

"Pobraliśmy się w dość późnym wieku więc nasze podejście to małżeństwa wygląda tak: zależy nam na sobie i nie mamy zamiaru tego spieprzyć, zrobimy wszystko, żeby nasz związek trwał. " - mówiła aktorka.

Jak widać pogłoski o rozwodzie i podziale majątku o wartości 175 mln dolarów są mocno przesadzone.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy