Reklama

Reklama

Nicole Scherzinger nie czuje instynktu macierzyńskiego

Była członkini zespołu Pussycat Dolls nie chce jeszcze zostać matką.

Była członkini zespołu Pussycat Dolls, która spotyka się obecnie z tenisistą Grigorem Dimitrovem, nie chce jeszcze zostać matką, ponieważ jej rodzina jest bardzo duża i codziennie odwiedzają ją dzieci.

Zapytana o to, czy czuje instynkt macierzyński, odpowiedziała:

 - Nie, ponieważ mam chyba największą rodzinę na Hawajach i codziennie widuję się z jakimiś dziećmi. Jeśli chodzi o moje własne, to wszystko w swoim czasie.

Mimo to 38-letnia gwiazda wyznała, że bardzo chciałaby wyjść pewnego dnia za mąż.

Dodała:

Reklama

- Czuję, że Bóg zesłał mnie na ten świat, żebym zrobiła coś naprawdę wielkiego i abym dzieliła się tym, co mi dał. Nieważne, czy jest to muzyka czy pomaganie innym.

- Czuję, że muszę mądrze przemyśleć mój kolejny projekt i moją muzykę, ponieważ musi ona mieć przesłanie i wytrzymać próbę czasu. Jednak nie mogę doczekać się własnego ślubu i własnych dzieci. To będzie wspaniałe.

Nicole nie zdradziła zbyt wiele, gdy zapytano ją o Grigora, ale przyznała, że są razem bardzo szczęśliwi.

Powiedziała: - Jesteśmy razem już od jakiegoś czasu. Po prostu cieszę się chwilą i jestem szczęśliwa.

Jednak twórczyni hitu "Poison", która spotykała się wcześniej z Lewisem Hamiltonem, przyznała, że jej poprzednie związki ucierpiały na tym, że była bardzo oddana pracy.

W rozmowie z magazynem "OK!" powiedziała:

 - Nie prowadziłam normalnego życia, ponieważ trzeba się poświęcić, jeśli chcesz włożyć cały swój czas i całe swoje serce w pracę. Wtedy cierpią na tym związki.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy