Nietypowe ujęcie! Co się stało z aktorką?

Niedbale zaczesane włosy, cienie pod oczami i podstarzały wygląd. Do tego szara, za duża marynarka i spódnica z kontrafałdami. Charakteryzatorzy dali popis swoich umiejętności.

Kasia Bujakiewicz cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów.

Reklama

Aktorka uwielbiana za role w takich filmach, jak "Listy do M.", "Zróbmy sobie wnuka", "Nigdy w życiu", czy w kultowym już serialu "Na dobre i na złe", lubi od czasu do czasu podejmować się nietypowych zadań.

Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się oryginalne zdjęcie z historycznej rekonstrukcji, na której aktorka wciela się w postać Elżbiety Zawackiej, kurierki Głównej Komendy Armiii Krajowej.

Charakteryzator przeszedł samego siebie! Nie dość, że aktorka do złudzenia przypomina bohaterkę z czasów II wojny światowej, to na dodatek - nawet najwierniejsi fani i znajomi aktorki - nie mogli jej rozpoznać! "Brawa za charakteryzację", "wow, nie do poznania" - tak odnieśli się obserwatorzy profilu do fotografii. Udzieliła się nawet Marzena Rogalska z komentarzem: "Rany boskie! W pierwszej chwili nie poznałam Cię Bujaku!" (pis. org.).

Podoba się wam Kasia Bujakiewicz w takim wydaniu?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje