Reklama

Reklama

North nadal w pełni nie odnalazła się w roli starszej siostry

Gwiazda reality show i jej mąż Kanye West powitali na świecie syna Sainta w grudniu zeszłego roku.

Kim Kardashian West przyznała, że jej córka North nadal w pełni nie odnalazła się w roli starszej siostry

Gwiazda reality show i jej mąż Kanye West powitali na świecie syna Sainta w grudniu zeszłego roku. Kim przyznała, że trzyletnia North jeszcze nie zaakceptowała tego, że musi dzielić się wszystkim ze swoim bratem.

Kim, której siostra Kourtney Kardashian ma troje dzieci - Masona (6 l.), Penelope (4 l.) i 19-miesięcznego Reigna - powiedziała:

Reklama

 - Cały czas powtarzamy North, że teraz jest starszą siostrą. Obecnie, gdy ma trzy lata, rozmawiamy z nią o dzieleniu się. North świetnie sobie z tym radzi, ale jeszcze nie jest świadoma tego, że ma brata. Penelope i Reign są jej rodzeństwem ciotecznym, ale Saint jest z nami cały czas, ponieważ jest jej bratem.

35-letnia piękność twierdzi, że pracuje nad tym, żeby jej dzieci miały ze sobą głęboką więź, ponieważ chce, żeby były ze sobą blisko.

W rozmowie z "Elle.com" powiedziała:

 - Chcę, żeby codziennie rano mówiła wszystkim 'dzień dobry'. Nadal chce, żeby świat kręcił się tylko wokół niej, ponieważ ma trzy lata! Ale staram się obudzić w niej świadomość, że dzień zaczyna się z nią i z jej bratem. Radzi sobie coraz lepiej. Nie mogę się doczekać, aż zaczną się ze sobą prawdziwie porozumiewać. Ale gdy Saint podrośnie i będzie jej zabierał zabawki, to będziemy musieli znaleźć na to sposób.

Kim przyznała, że przyzwyczaiła się już do tego, że jej dzieci walczą ze sobą o zabawki, ponieważ wie, jak to jest mieć rodzeństwo - sama ma pięcioro.

Powiedziała:  - Oczywiście, u nas też się to zdarzało!

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje