Nowa fryzura Seleny Gomez. Postawiła na modnego boba w odświeżonej wersji

Zbliżająca się wiosna oznacza metamorfozy również wśród gwiazd. Selena Gomez zaprezentowała się ostatnio w nowej, modnej fryzurze. Piosenkarka i aktorka postawiła na bob w odwróconej wersji. Zobacz, jak wygląda i czym charakteryzuje się to cięcie włosów.

Selena Gomez zaprezentowała niedawno nową fryzurę
Selena Gomez zaprezentowała niedawno nową fryzuręValerie MaconEast News

Nowa fryzura Seleny Gomez

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek Hollywood młodego pokolenia. Gwiazda często podąża za trendami, a także wyznacza nowe, które bywają kontrowersyjne. Ma jednak wiele wiernych fanek na całym świecie i jest przez nie uważana za ikonę mody.

Ostatnio wokalistka jest wierna fryzurze typu bob, czyli klasyce, która zawsze jest modna. Eksperymentuje za to z różnymi jej odmianami - miała już krótszego, barokowego boba, następnie zapuściła włosy i ścięła grzywkę, natomiast ostatnio Gomez zaprezentowała się w odwróconej wersji boba.

Selena Gomez postawiła na boba w odwróconej wersji
Selena Gomez postawiła na boba w odwróconej wersjiRex FeaturesEast News

Na czym polega odwrócony bob?

Odwrócony bob, zwany również "angled bob" to jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich lat, która wciąż utrzymuje swoją popularność. Charakteryzuje się ona krótszymi włosami z tyłu głowy, które stopniowo wydłużają się ku przodowi, tworząc efekt subtelnej asymetrii i lekkości.

Cięcie typu angled bob jest nowoczesną interpretacją klasycznej fryzury, która już od lat cieszy się popularnością. Dzięki lekkiej asymetrii i stopniowaniu długości, ta stylizacja dodaje włosom charakteru i indywidualności, jednocześnie pozostając elegancką i uniwersalną.

Jednym z największych atutów odwróconego boba jest jego uniwersalność i łatwość stylizacji. Pasuje on zarówno do krótkich, jak i średniej długości włosów oraz do różnych ich rodzajów, od prostych po lekko falowane. Jest doskonałym wyborem dla kobiet poszukujących sposobu na ożywienie swojej fryzury i dodanie jej charakteru.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}