Reklama

Reklama

Nowy tatuaż Cary Delevingne

24-letnia modelka jest wielką fanką tatuaży. Ostatnio jej tatuażysta Doctor Woo pochwalił się najnowszym wzorem, który wykonał na dłoni Cary - wężem, który wije się od jednej strony dłoni ku środkowemu palcu.

Woo, znany również jako Brian Woo, podpisał zdjęcie na Instagramie wężowymi emotikonkami i w swoim poście otagował Carę.

Nie wiadomo jeszcze, jakie znaczenie kryje się za tym tatuażem.

Niedawno mówiono, że gwiazda jest zrozpaczona po tym, jak w sierpniu rozstała się ze swoją dziewczyną - St. Vincent (Annie Clarke).

Para spotykała się przez 18 miesięcy, ale postanowiła zakończyć związek z powodu napiętych grafików. Mimo to gwiazdy utrzymują ze sobą kontakt i mówi się, że nadal się przyjaźnią.

Źródło podało:

Reklama

 - Cara i Annie nadal są sobie bliskie, ale ich związek na odległość nie przetrwał próby czasu.

- Było widać, że między nimi jest coś nie tak, już na urodzinach Cary w sierpniu, na których Annie się nie pojawiła. Postanowiły zakończyć swój związek, ale nadal się przyjaźnią i mają nadzieję, że jakoś uda im się wszystko poukładać. Nie ma wątpliwości co do tego, że naprawdę się kochają.

Jednak mówi się, że Cara zwróciła swoje uczucia w kierunku piosenkarki Héloïse Letissier i nawet odświeża dla niej swój język francuski.

Źródło podało:

 - Cara całkiem dobrze mówi po francusku, ale ostatnio odświeża swoje umiejętności. Może robi to dla kogoś wyjątkowego.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje