Reklama

Reklama

O matki, co się ze mną dzieje!

"Mózg młodych matek ma gęstość kaszki manny" - pisała niedawno Anna Mucha. Wygląda na to, że teraz jej mózg będzie w niebezpieczeństwie. Aktorka naprawdę spodziewa się dziecka!

Początkowo wyglądało to jak... No właśnie, co? Niemądry żart? Kontrowersyjny chwyt służący promowaniu serialu "Prosto w serce"? Po występie Anny Muchy (31) w "Dzień Dobry TVN", podczas którego Andrzej "Papla" Sołtysik zadał jej pytanie o termin porodu, ciąża aktorki stała się najgorętszym tematem polskich mediów. Jedni wierzyli, inni nie, a "Plotek.pl" zrobił nawet sondę: "Ciąża Muchy - prawda czy ściema". Blisko dwa tysiące głosujących stwierdziło: "Ściema. Mucha lubi takie akcje". Trzy razy mniej uznało, że to prawda. A jednak w tym przypadku mniejszość miała rację!

Reklama

Tak przynajmniej twierdzą znajomi aktorki, do których dotarło SHOW. Koleżanka Ani, młoda mama, zdradza, że Mucha dzwoniła już do niej pogadać i zasięgnąć rady. Osoba z produkcji serialu "Prosto w serce" zapewnia: "Zdjęcia są ustawione tak, by nie wymagały od ciężarnej aktorki nadmiernego wysiłku". Z kolei menedżer Muchy Filip Mecner, choć oficjalnie niczego nie potwierdza, informuje, że "na pewno Ania nie planuje żadnych zmian w karierze zawodowej".

Cóż, może nie planować, ale każda mama wie, że w czasie ciąży i pierwszych miesięcy życia dziecka nie sposób trzymać się ściśle wcześniej ustalonego grafiku i trzeba się przygotować na niespodzianki.

Czy Ania jest na to gotowa? Koleżanka, młoda mama, kręci głową: "Ona uwielbia swoją wolność, pracę, egzotyczne podróże. Nie wiem, czy jest gotowa na, co by nie mówić, poświęcenie... Takie dynamiczne, pełne energii kobiety z trudem adaptują się do nowego życia, w którym ważną rolę odgrywa dziecko" - mówi. Inna dodaje, że dziewczyny tak aktywne jak Ania bywają szczególnie narażone na depresję poporodową. Trudno im pogodzić się z faktem, że ich życie staje na głowie. Mucha zresztą doskonale zdaje sobie z tego sprawę. "O matki! Co się z wami dzieje? Zachwycone byle grzechotką czołgacie się po ziemi. Pachniecie rozgotowaną zupą pomidorową i mlekiem", - pisała kilka lat temu na blogu.

Znajoma Ani śmieje się, słysząc ten cytat: "Anka nie będzie pachniała pomidorówką, tylko dobrymi perfumami. Wyobrażam sobie, jak na tych swoich szpilkach, w seksownych szortach, prowadzi wózek. Albo instaluje fotelik w sportowym mercedesie". Czy będzie dobrą mamą? "A dlaczego nie?!" - odpowiada pytaniem na pytanie jej koleżanka.

"Na pewno dla dziecka nie będzie chciała zupełnie zrezygnować z tego, co kocha. Z pracy, podróży, kina czy restauracji. Czy tego naprawdę nie da się połączyć z macierzyństwem? Ance się uda!", śmieje się jej znajoma.

Iwona Czarnyszewicz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 czerwca!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama