Reklama

Reklama

Od Heidi Klum nie można oderwać wzroku. Co za strój!

Odważna sukienka, kozaki za kolano, a do tego stylowy płaszcz. Tak Heidi Klum zaprezentowała się na najnowszych zdjęciach na Instagramie. Od modelki trudno oderwać wzrok – w takim stroju 49-latka wygląda zachwycająco.

Heidi Klum zachwyca urodą nie od dziś. 49-latka dba o formę i chętnie prezentuje efekty na swoim Instagramie. Profil jest również pełen modowych inspiracji - modelka doskonale wie, jak się ubrać, by wyeksponować swoją idealną figurę.

Ostatnio modelka postawiła na fioletowy total look, a uzupełnieniem jej stylizacji stawały się często kozaki za kolano.

Zobacz również: Doda i Dariusz Pachut przechodzą poważny kryzys? To zauważyli internauci

Reklama

Od Heidi Klum nie można oderwać wzroku. Co za strój!

Heidi Klum zaprezentowała na Instagramie nową stylizację. Tym razem modelka zaprezentowała się w kreacji, w której główną role odgrywał kolor bordowy. Heidi nie byłaby sobą, gdyby nie postawiła na detale podkreślające jej zgrabną figurę.

Modelka wybrała długą, asymetryczną sukienkę, która wyeksponowała jej dekolt i odsłoniła zgrabne nogi. Klum dobrała do niej wysokie kozaki za kolano w brązowym odcieniu. Zwieńczeniem stylizacji jest długi płaszcz w kolorze bordowym. 

 

Heidi Klum inspiruje

Heidi Klum  jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie pełen jest zdjęć dokumentujących jej życie prywatne. Modelka prezentuje się również obserwatorom w bikini czy skąpych strojach. Gwiazda lubi też zaskakiwać stylizacjami - na jej profilu inspiracji z pewnością nie brakuje.

Zobacz również: Anna Popek olśniewa w kolejnej stylizacji. Uwagę zwraca coś jeszcze

Heidi Klum i Tom Kaulitz - związek

Oprócz tego na profilu gwiazdy sporo jest wspólnych zdjęć i filmów z braćmi Kaulitz, założycielami popularnej w latach 2000 niemieckiej grupy Tokio Hotel. Heidi Klum od kilku lat jest w związku z gitarzystą grupy Tomem Kaulitzem.

Para oficjalnie potwierdziła swój związek w maju 2018 roku. Ich relacja od początku budziła niemałe kontrowersje, głównie ze względu na różnicę wieku. Zakochanych dzieli 16 lat różnicy. Klum i Kaulitz stanęli na ślubnym kobiercu w 2019 roku.

***

Zobacz również: Dotąd wydawali się zgodną parą. Najnowsze doniesienia niepokoją

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy