Reklama

Reklama

Od pierwszego wejrzenia

Miłość przychodzi wtedy, kiedy najmniej się jej spodziewamy. Czai się na nudnej konferencji lub w hotelowym korytarzu. Zobacz, komu wystarczyło jedno spojrzenie, by się zakochać.

Catherine udawała niedostępną


Po latach Catherine Zeta- Jones (41) przyznaje, że kiedy tylko zobaczyła Michaela Douglasa (66), jej serce zabiło mocniej. Ale wtedy grała trudną do zdobycia. Douglas natomiast od razu wiedział, że to ta jedyna. Spotkali się w 1999 roku na jednej z branżowych imprez. Aktor podszedł do Catherine i bez zbędnych ceregieli oświadczył: "Będziesz matką moich dzieci".
Aktorka udawała oburzoną, ale tak naprawdę pewność siebie Michaela zrobiła na niej duże wrażenie. Po długich naleganiach dała się namówić na randkę. Niedługo aktor przystąpił do spełniania obietnicy, od której wszystko się zaczęło. Rok później Catherine została matką jego syna, a trzy lata później - córki...

Jan wiedział co powiedzieć


Na widok pięknej kobiety wielu mężczyzn traci głowę i nie wie, co powiedzieć. Ale Jan Kulczyk (60) do nich nie należy. "Ja ciebie już kiedyś spotkałem. Tak, to było we Florencji" - zagaił, gdy na przyjęciu został przedstawiony Joannie Przetakiewicz. Zdziwiona Joanna odparła, że owszem, była kiedyś we Florencji, ale z całą pewnością się wtedy nie spotkali. Biznesmen uparcie obstawał jednak przy swoim. W końcu wyjaśnił: "Widziałem cię na pewno, w Galerii Uffizi, drugie piętro, trzeci pokój po lewej. Jak to możliwe, że mogłaś pozować Botticellemu w piętnastym wieku? Jesteś żywcem zdjęta z obrazu "Narodziny Wenus"!". Po takim wstępie każda kobieta wiedziałaby, że ma do czynienia z mężczyzną wyjątkowym...

Edyta nie rozpoznała sławnego aktora


Czasem wystarczy wsiąść do pociągu, by spotkać miłość swojego życia. Przekonała się o tym Edyta Pazura (23). Znużona podróżą Kraków - Warszawa udała się na obiad. Nagle do wagonu restauracyjnego wszedł przystojny mężczyzna... Od razu zaiskrzyło. Co ciekawe, Edyta nie wiedziała, że ma do czynienia z popularnym aktorem, Cezarym Pazurą (48)! On też nie wiedział, z kim ma do czynienia. Ale ta wiedza wcale nie była mu potrzebna, by się zakochać.

Seal miał na sobie tylko szorty


Uchodzą za z najszczęśliwszych par show-biznesu. O tym, jak się poznali, Heidi Klum (37) opowiedziała ostatnio w programie Oprah Winfrey: "Zobaczyłam go w hotelowym korytarzu i pomyślałam: Wow!". Seal (47) wracał wtedy z siłowni i miał na sobie tylko obcisłe szorty. "Ujrzałam go w całej okazałości", śmieje się supermodelka. Seal spotkanie w hotelu wspomina tak: "Zobaczyłem piękność w czarnej, prześwitującej sukience. Z jej twarzy nie znikał uśmiech". Co wyniknęło z przypadkowego spotkania w hotelu? Udane małżeństwo z czwórką uroczych dzieciaków.

Borys poznał ukochaną, gdy miała trzy latka


Oni chyba byli sobie pisani! Od dwóch lat Borys Szyc (32) i Kaja Śródka (26) tworzą udany związek. Okazuje się, że poznali się... jako dzieci! "Zobaczyłem śliczną dziewczynkę z blond włosami i zamurowało mnie" - wspomina po latach znany aktor. "To było na planie filmu Kingsajz Machulskiego".
Kaja miała trzy latka i była nie lada pięknością. Na pamiątkę tego spotkania Borys trzyma w domu oprawione zdjęcie z planu filmowego, na którym razem z małą Kają trzymają się za rączki...

W Tomasz strzelił piorun sycylijski


Kiedy Tomasz Kammel (39) po raz pierwszy zobaczył Katarzynę Niezgodę (41), poczuł się jak bohater filmu "Ojciec chrzestny", który na widok pięknej kobiety staje jak wryty. "To się nazywa sycylijski piorun" - tłumaczy Kammel. "Mnie ten piorun trafił w samym środku Warszawy" - dodaje. I choć Katarzyna była wówczas mężatką, Tomasz, wzorem Michaela Corleone, postanowił walczyć o jej serce. "Bezlitośnie ruszyłem do boju" - wspomina. Dziś są zaręczeni, urządzili wspólnie dom, a ich kilkuletni związek zdaje się wciąż rozkwitać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy