Reklama

Reklama

Odpadli z "Tańca z gwiazdami". Fani: "Nareszcie!"

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. 13. edycja show od początku emisji zaskakuje. Komu w siódmym odcinku Tańca z Gwiazdami poszło najlepiej? Kto tym razem odpadł, a kto przeszedł dalej? Zobacz naszą relację na żywo.

 

Taniec z Gwiazdami 2022. Pełna lista uczestników

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest już trzynastą w historii polsatowskiego show. W programie wzięły już udział m.in. takie gwiazdy, jak: Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, czy Sławomir Zapała. Jak co roku, w tym sezonie, do walki o kryształową kulę przystąpiło jedenaście par. Kto zatańczy w trzynastym sezonie programu "Taniec z Gwiazdami"? Oto lista par:

Reklama

 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
 • Jamala i Jacek Jeschke
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak

W pierwszym odcinku programu odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, w drugim za to niespodziewanie pożegnaliśmy się z Krzysztofem Rutkowskim i Sylwią Madeńską, a w trzecim Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Kolejną parą, która musiała pożegnać się z programem byli Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski. Tydzień temu pożegnaliśmy Jamalę i Jacka Jeschke.

Zobacz również: "Bozia lubi to". Karolina Korwin-Piotrowska kpi z modlącej się Cichopek

Taniec z gwiazdami 13. edycja 6. odcinek. Relacja na żywo. Oceny jurorów

Show, jak co roku, prowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszy mu Izabela Janachowska, która współprowadzi z nim "Taniec z Gwiazdami" od tamtego sezonu. Kto oceni występy gwiazd?

Jurorami programu Taniec z Gwiazdami 2022 są: : Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy zaprezentują się wraz ze swoimi najbliższymi!

Jako pierwsi wystąpili Natalia Janoszek i Rafał Maserak, którzy wraz z mamą Natalii zaprezentowali rock&rolla. To trio uzyskało aż 38 punktów!

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk zatańczyli wraz z przyjaciółką Jacka paso-doble. Jacek, Michał i Aggie. "Zauważyłeś, że Jacek może z dziewczyną?" - skomentowała przekornie Ivona Pavlović. Taniec wyjątkowo spodobał się jurorom, ponieważ trio zdobyło maksymalną ilość punktów - 40!

"Fajnie, że Jacek w tańcu jest sobą" - skomentowała występ przyjaciółka Jelonka, Aggie.

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zaprosili do swojego występu babcię Karoliny Pisarek - siedemdziesięcioletnią Marylę. Twista zaprezentowali do klasyka, piosenki "Chłopiec z gitarą". "Karolina, tańczysz coraz lepiej" - pochwalił modelkę Andrzej Grabowski. Karolina, Michał i babcia Marylka zdobyli 34 punkty.

W trzecim trio wystąpił ulubieniec widowni - Wiesław Nowobilski wraz z żoną oraz tancerką Janją Lesar. Zaprezentowali swinga. Właśnie w dzień odcinka "Tańca z gwiazdami" Wiesio Nowobilski skończył 53 lata! Cała widownia i jury życzyli mu wszystkiego najlepszego, oraz kryształowej kuli! Wiesław Nowobilski z żoną Basią i tancerką Janją od jury zgarnęli 34 punkty.

Ilona Krawczyńska wraz z siostrą Mileną i Robert Rowiński - to kolejne trio, które zaprezentowało się w tym odcinku "Tańca z gwiazdami". Dziewczyny i Robert pokazali swoje umiejętności w gorącej czaczy.

"Czy pani przyjdzie do nas w przyszłym sezonie" - zapytał Piasek zauroczony występem Mileny Krawczyńskiej. Nic więc dziwnego, że to gorące trio zdobyło masymalną ilość punktów - 40!

Każda z par w tym odcinku zaprezentowała po dwa tańce - przyszedł czas na kolejną część występów.

Taniec współczesny zaprezentowali Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Piosenkę z filmu "Miłość na pierwszą stronę", do której zatańczyła para, zaśpiewała na żywo Maria Sadowska. "Z olbrzymią przyjemnością patrzyłem na ten taniec" - skomentował Andrzej Grabowski. To kolejna para, która zdobyła aż 40 punktów!

Książę wśród modeli - Jacek Jelonek oraz Michał Danilczuk zaprezentowali quickstep-a. "Jacku, byłeś dziś skupiony, chciałeś zatańczyć dobrze i to wyszło" - przyznała Pavlović. Para zdobyła 37 punktów.

Karolina Pisarek Salla i Michał Bartkiewicz zaprezentowali czaczę. Ivona Pavlović nie szczędziła Karolinie komplementów!

"Pani znacznie lepiej tańczy niż śpiewa!" - przyznał Andrzej Piaseczny.  36 punktów - tyle jury przyznało Karolinie Pisarek i Michałowi Bartkiewiczowi.

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar w drugim występie tego wieczora zatańczyli walca. "Już nie walec, a walc!" - skomentowała Ivona Pavlović, która równocześnie wprosiła się na zabawę taneczną do rodziny Wiesia. "Niepewność zamieniłeś na pewność siebie i to jest znacznie, znacznie lepsze" - nie szczędził komplementów Andrzej Grabowski. Wiesław Nowobilski i Janja Lesar zaimponowali jury, tym samym zdobywając 36 punktów.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński to ostatnia para w tym odcinku. Zaprezentowali quickstepa, którego pod ogromnym wrażeniem była Ivona Pavlović, określając go najlepszym w tym sezonie! Nic więc dziwnego, że para zdobyła 40 punktów, tym samym będąc najlepiej ocenioną parą w tym odcinku.

"Taniec z Gwiazdami 2022" 7. odcinek. Kto odpadł? Kto dostał najwięcej punktów?

Kto odpadł? Kto zdobył najwięcej punktów w siódmym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? ZJuż wszystko wiadomo. Z programu odpadła Karolina Pisarek-Salla i jej taneczny partner Michał Bartkiewicz. Spodziewaliście się takiego wyniku?

Zobacz również:

Kasia Sokołowska na jesiennym spacerze z synem. "Piękny czas" 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co usłyszała od wróżki. Była w szoku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | relacja na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy