Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co usłyszała od wróżki. Była w szoku

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Konsekwentnie buduje swoją markę osobistą i inspiruje Polki. Podczas rozmowy z serwisem naTemat.pl zdradziła, że sławę i wielką karierę przed laty przepowiedziała jej wróżka. Jak wówczas zareagowała?

Małgorzata Rozenek-Majdan dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, chętnie występuje w roli eksperta lub jurora w programach telewizyjnych, z powodzeniem rozwija własne biznesy, a od niedawna prowadzi również "Dzień dobry TVN".

Rozenek-Majdan nie zawsze była jednak sławna. Zyskała rozpoznawalność w 2012 roku dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu". Miała wówczas 32 lata. Zanim zaczęła karierę w mediach pracowała jako prawniczka i spełniała się w roli matki oraz żony. Nie myślała wówczas o sławie i rozpoznawalności. Świat show-biznesu był dla niej odległy.

Reklama

Wróżka przepowiedziała Małgorzacie Rozenek-Majdan sławę? "Pomyślałam, że pani ma jakiś kryzys"

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu w jednym z wywiadów przyznała, że regularnie odwiedza wróżkę. "Sprawdza się u niej absolutnie wszystko" - zaznaczyła gwiazda. Podczas rozmowy z redaktorką serwisu naTemat.pl Joanną Stawczyk gwiazda opowiedziała, jak wyglądała jej pierwsza wizyta. Zaznaczyła, że przed laty, gdy była młodą mamą, trafiła do wróżki całkowicie przez przypadek, w zastępstwie za swoją kuzynkę, której nie udało się dotrzeć na umówioną wcześniej wizytę.

Świeżo upieczona prowadząca "Dzień dobry TVN" zaznaczyła, że podczas pierwszej wizyty u wróżki czuła się nieswojo i nie wiedziała, czego może się spodziewać. Słowa,  które usłyszała, bardzo ją zdziwiły. "Pani rozkłada karty i mówi do mnie: Twoja twarz będzie na okładkach, Polska będzie znać twoje nazwisko".

Jak zareagowała wówczas Małgorzata Rozenek-Majdan? 

Rozenek-Majdan przyznała, że przypomniała sobie o słowach wróżki, gdy przepowiednia zaczęła się spełniać. Gwiazda podsumowała wizję krótko: "Parę tych okładek zrobiłam w życiu" - westchnęła z uśmiechem.

***

Zobacz również:

Kim Kardashian nie do poznania. Jej najnowsze zdjęcia zaskakują
Wszyscy mówią o tej przemianie. Anna Dymna przeszła odważną metamorfozę w serialu "Wielka woda"

Małgorzata Rozenek szczera do bólu. "Wczorajszy dzień był jednym wielkim potknięciem"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | wróżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy