Reklama

Reklama

Ola Żebrowska pokazała cellulit

Żona Michała Żebrowskiego, która spodziewa się trzeciego dziecka, znana jest z dużego dystansu do siebie i często pokazuje w mediach społecznościowych, jak zmienia się jej ciało. Tym razem chciała udowodnić, że - jak wiele ciężarnych kobiet - też ma problem z cellulitem. Dowody okazały się jednak mało przekonujące.

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają dwóch synów - 10-letniegoFranciszka i 7-letniego Henryka. Wkrótce ich rodzina powiększy się o kolejne dziecko, bo żona aktora jest w zaawansowanej ciąży.

Para stroni od blichtru i uwielbia z siebie żartować i pokazywać na Instagramie swoje zwyczajne, mało gwiazdorskie życie. Teraz Aleksandra postanowiła zaprezentować, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży i czym różni się zwyczajne zdjęcie ciężarnej kobiety od tego zaaranżowanego na potrzeby Instagrama.

Opublikowała w tym celu dwie fotografie. Na obu widać jej nogi oraz spory już ciążowy brzuch. Ola Żebrowska upiera się, że na jednej widać także jej cellulit, tak bowiem otagowała zdjęcie. Jednak jej fani tego nie dostrzegają.

Reklama

"Zero różnicy, obie perfect", napisała jedna z internautek. "Na obu zdjęciach tak samo pięknie" - dodała inna.

Komplement od kolejnej fanki musiał wywołać o Żebrowskiej spore rumieńce: "Kocham mojego męża, ale seksowniejszego zdjęcia nie widziałam! Uwielbiam kobiety w ciąży - to najpiękniejszy widok" - napisała internautka.

Zobacz również:

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje