Olga z "Top Model" zachwyca na premierze

Program „Top Model” jest emitowany na antenie stacji TVN od dziewięciu lat! Tegoroczna edycja cieszy się sporym zainteresowaniem telewidzów.

Olga z "Top Model" cieszy się dużą sympatią telewidzów
Olga z "Top Model" cieszy się dużą sympatią telewidzówInteria/ Facebook

Nic dziwnego - na casting przychodzi coraz więcej świadomych osób, a do finałowej 14 trafili ci, którzy faktycznie mają szansę zrobić karierę w zawodzie modela czy modelki.

Największe kontrowersje wywołuje, najstarsza z uczestników, Klauda el Dursi, która ma już bardzo duże doświadczenie (pozowała m.in. dla "Playboya", grała epizody w serialach, ma własną markę odzieżową).

Z kolei serca fanów programu podbiła młodziutka Olga Kleczkowska. Charyzmatyczna brunetka na początku nie była w ogóle przekonana, że chce wziąć udział w programie. Miała też problem z chodzeniem w butach na obcasie i świadomością ciała. Z czasem okazało się jednak, że nastolatka ma duży potencjał i świetnie wychodzi na zdjęciach, a do tego jest bardzo sympatyczna.

W jednym z odcinków wygrała zadanie i w nagrodę mogła polecieć do Moskwy na premierę filmu "Czarownica 2" z Angeliną Jolie. Kleczkowskiej towarzyszył juror i projektant - Dawid Woliński, który ubrał ją na czerwony dywan.

W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia z wydarzenia. Naszym zdaniem Olga prezentowała się świetnie. Widać też, że świetnie bawiła się na wyjeździe. Zobaczcie zresztą sami!

Kibicujecie jej w "Top Model"? A może macie innego faworyta lub faworytkę?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas