Olśniewająca 56-letnia Nicole Kidman! Co za figura

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Nicole Kidman nie pojawia się obecnie tak często na kinowych ekranach, jak niegdyś, ale gdy tylko zaszczyci swoją obecnością dane wydarzenie, to trudno od niej oderwać wzrok. Tak było i tym razem. Gwiazda olśniła w złotej sukni podczas 49. dorocznej ceremonii wręczenia nagrody AFI Life Achievement Award w Dolby Theatre.

Nicole Kidman w posągowej sukni od Balenciagi
Nicole Kidman w posągowej sukni od BalenciagiRex Features/EAST NEWSEast News

Nicole Kidman niczym bogini w złotej sukni

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek Hollywood, Nicole Kidman, odebrała nagrodę za całokształt twórczości przyznawaną przez Amerykański Instytut Filmowy w Los Angeles. Z tej okazji pojawiła się na 49. dorocznej ceremonii wręczenia nagrody AFI Life Achievement Award w Dolby Theatre.

Suknia miała ikoniczny tren i dopasowany krój, który podkreślił nienaganną sylwetkę Nicole, ale to, co zwracało najbardziej uwagę to materiał. Został on pokryty złotymi cekinami, które sprawiły, że Kidman wyglądała sama niczym złota statuetka.

Stylizowana przez Jasona Boldena Kidman miała na sobie prócz wyrazistej sukni, złoty zegarek, pasujące pierścionki i diamentowe kolczyki w kształcie kół. Kidman zdecydowała się także na naturalny makijaż, a blond włosy ułożyła w falujące kaskady z przedziałkiem na boku.

Nienaganna figura aktorki od lat zachwyca fanów

Jak Nicole Kidman dba o sylwetkę?
Jak Nicole Kidman dba o sylwetkę? Rex Features/EAST NEWSEast News

Coś, co kolejny raz w przypadku Kidman zwraca uwagę, to jej figura. Złota kreacja i jej fason podkreśliły kształty gwiazdy. Wbrew pozorom gwiazda nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety i nie spędza wieczności na siłowni.

Kidman lubi regularne sesje jogi i medytacji. Stara się także regularnie biegać. Gwiazda też nie chce eliminować grup produktów spożywczych, zamiast tego skupia się w większości na dokonywaniu dobrych wyborów żywieniowych.

Uwielbia owoce morza, zwłaszcza gdy jest w rodzinnej Australii. Lubi także typowe potrawy z grilla, takie jak kiełbasa, ale stara się częściej wybierać skorupiaki. Jej ulubioną potrawą jest "talerz świeżych owoców morza z ostrygami skalnymi z Sydney, krewetkami tygrysimi, krabem błotnym i homarem".

Maseczka na siwe włosy - dzięki niej odzyskają kolor!Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas