Reklama

Reklama

On jest tylko mój

Aktor ma kłopot. Jego dziewczyny (była i obecna) prowadzą wojnę. I nie chodzi tylko o ambicje zawodowe. To może zaszkodzić związkowi Borysa i Zosi...

Najgorsze dla nowej miłości? Była partnerka, która nie potrafi pogodzić się z tym, że eks układa sobie życie od nowa. Wydaje się, że właśnie taki kłopot ma Borys Szyc (34) od pół roku związany z Zofią Ślotałą (24).

Obecna partnerka aktora Zofia, i była Kaja Śródka (28), delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Zaczęło się od rywalizacji na polu zawodowym. Obie panie niedawno zadebiutowały w świecie mody.

Kaja jest projektantką fraków i właścicielką firmy The Frock. Zosia pracuje jako stylistka i menedżerka nowej polskiej marki odzieżowej Just Paul. Kiedy w prasie pojawiła się informacja, że nowa dziewczyna Szyca kopiuje styl byłej, Kaja Śródka odparowała na Facebooku, że nie chce, by pisano o niej "w kiepskim towarzystwie". I dodała: "Bądź dziewczyną, której wszyscy pragną, a nie którą wszyscy mieli". Chyba nikt nie ma wątpliwości, kogo dotyczył ten złośliwy komentarz.

Reklama

Kłopot w tym, że panie zbyt często na siebie wpadają. Jest to poniekąd zrozumiałe, bo mają wspólnych znajomych. Jednak do ich spotkań dochodzi tak często, że chyba nie są tylko dziełem przypadku. Wydaje się, że Kaja celowo pojawia się w miejscach, gdzie może spotkać Borysa.

Zaledwie miesiąc po rozstaniu byli partnerzy bawili się na otwarciu ekskluzywnego baru z szampanem w Warszawie. Aktor wyglądał na zakłopotanego. Chwilę ze sobą rozmawiali, a Kaja opuściła imprezę pierwsza. Nie minęły dwa miesiące, a na przyjęciu znanego pisma dla panów spotkały się Śródka i Ślotała. Obie starały się trzymać fason i nie zwracać na siebie uwagi. Ale i tak wielu gości bankietu zauważyło, że sytuacja była dla nich niezręczna.

Według informacji SHOW wzajemna niechęć Kai i Zosi nasiliła się podczas wakacji. Borys zabrał nową partnerkę na Mazury, do miejscowości, którą odwiedza od lat. Kilka dni później w tym samym miejscu pojawiła się jego była dziewczyna! Taka sama sytuacja powtórzyła się podczas tegorocznych wakacji jeszcze dwa razy.

W końcu Borys i Zofia wyjechali do Toskanii, gdzie cieszyli się wyłącznie swoim towarzystwem. Nowa wybranka aktora kocha Włochy, studiowała nawet w Mediolanie. Ale słoneczna Italia to także ulubiony kierunek Kai Śródki. Dlatego, jak twierdzą nasi informatorzy, doniesienia o włoskich wakacjach pary bardzo zraniły projektantkę.

Samopoczucia Kai na pewno nie poprawiają zdjęcia Borysa z oficjalnych wyjść. Widać na nich wyraźnie, że aktor przeszedł metamorfozę. Zofii udało się coś, co zakrawało na wyzwanie dla każdej fanki mody. Zmieniła styl ukochanego! Wcześniej Szyc nie przywiązywał specjalnej wagi do swojego wizerunku. Nie przejmował się, jak wygląda i na pewno nie podążał za trendami. Na oficjalnych premierach zdarzały mu się poważne wpadki.

Dziś salonowi bywalcy zgodnie twierdzą, że od czasu, kiedy u jego boku pojawiła się Zosia, Borys wygląda bardziej stylowo i zwraca uwagę na detale. Największym jednak ciosem dla Kai jest fakt, że jej następczyni zaprzyjaźniła się z mamą Szyca. Wszyscy, którzy bliżej znają aktora, wiedzą, że mimo przeprowadzki z Łodzi do Warszawy, Borys wciąż jest mocno związany z Kariną Szyc- -Michalak.

Miesiąc temu cała trójka przyszła na wernisaż Joanny Sarapaty. Co ciekawe, to Zosia opiekowała się panią Kariną, kiedy Borys, oblegany przez dziennikarzy, pozował do zdjęć. Dwa tygodnie później obie panie pojawiły się na uroczystej premierze "Bitwy pod Wiedniem". Tym razem bez Borysa, który został w domu z powodu choroby. Wydaje się, że pani Karina kibicuje Zofii, a akceptacja mamy jest na pewno dla Borysa bardzo ważna.

Towarzyskie zawiłości wciąż komplikują życie obu partnerek aktora. Ostatnio obie otrzymały zaproszenie na pokaz mody na Cyprze. Zofia, wiedząc o możliwości spotkania tam Kai, w ostatniej chwili zrezygnowała z wyjazdu. Obie dziewczyny, chcąc rozwijać karierę w branży mody, będą coraz częściej na siebie wpadać. Choćby podczas najbliższej edycji łódzkiego Fashion Week. Na tej imprezie Kaja jest stałym gościem. Jak zareaguje na pojawienie się młodej stylistki?

Mimo napiętej sytuacji Zofia zachowuje spokój. "Staramy się z Borysem nie reagować na żadne prowokacje", skomentowała ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Zdaniem znajomych Szyca, Kaja ciągle liczy, że związek Borysa z młodą stylistką okaże się tylko zauroczeniem. Aby wygasły emocje, potrzeba czasu i dystansu do sytuacji. Inaczej trudno o zbudowanie szczęśliwego związku. Obu stronom.

Dominika Majewska

SHOW 22/2012

Show
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Zofia Ślotała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy