Reklama

Oni też naśladują idoli!

Dobre pomysły warto powtarzać. Ci, którzy odnoszą sukces, znają tę maksymę, dlatego chętnie stylizują się na największe ikony show-biznesu. To niezawodny sposób na sławę!

Między bajki można włożyć teorię, według której trzeba być nie tylko pięknym i utalentowanym, ale również niepowtarzalnym, żeby zrobić karierę w show-biznesie. "Poruszam się jak Jagger" ("I've got the moves like Jagger"), mówi refren popularnej piosenki śpiewanej przez Adama Levine'a z zespołu Maroon 5.

Ci, którzy wnikliwie obserwują gwiazdy, dawno dostrzegli, że najmocniej błyszczą te, które świecą cudzym blaskiem. Ostatnio świat oszalał na punkcie córki Micka Jaggera, Georgii, która wygląda jak legendarna gwiazda kina Brigitte Bardot. Podobieństwo do "Bardotki" przyniosło jej milionowe kontrakty reklamowe. Megan Fox nie zaprzecza, że naśladuje boską Angelinę Jolie - nawet tatuaże ma w tych samych miejscach. Porównania z Jolie zapewniają Megan stałą obecność w mediach. Również najpopularniejsze polskie gwiazdy mają mistrzów, do których się upodabniają. Sprawdź, kto kim się inspiruje!

Reklama

Maja jak Kate


Nie od dziś wiadomo, że Maja Sablewska (31) jest zafascynowana supermodelką Kate Moss (37). Maja nie tylko ubiera się jak jej idolka, ale nawet podobnie się czesze. Ciekawe, czy też zrobi światową karierę?

Ed stylizuje się na Marlona


Po pierwszym odcinku serialu "Plotkara" świat oszalał na punkcie Eda Westwicka (24). Okrzyknięto go następcą Marlona Brando. Kobiety zachwyciły jego stylizacje oparte na dopasowanych T-shirtach i ramoneskach.

Edyta jest "siostrą" Sophii


Edyta Herbuś (30) podobno spotkała niedawno w Los Angeles Sophię Loren (77). Z pewnością przyglądała się jej już wcześniej. Powłóczyste spojrzenia i ubrania podkreślające kobiece kształty to coś, co stosuje Edyta, i czym zniewalała Sophia.

Weronika to kopia Claudii


Czekoladowe włosy, orzechowe oczy i zniewalający uśmiech - w latach 60. i 70. Claudia Cardinale (73) uważana była za jedną z najpiękniejszych gwiazd. Dziś o ten tytuł może walczyć Weronika Rosati (27), która wygląda i czesze się jak słynna aktorka.

Scarlett zastąpiła Marilyn


Najseksowniejsza kobieta świata Marilyn Monroe ma swoją godną następczynię. Scarlett Johansson(26) jest równie zniewalająca, zmysłowa i kobieca. I tak jak boska Marilyn, uchodzi za prawdziwą pożeraczkę męskich serc.

Kuba udaje Davida


Czapka z daszkiem i luźny T-shirt spływający po mało muskularnym torsie to znak rozpoznawczy Kuby Wojewódzkiego (48), ale też legendy amerykańskiej telewizji, Davida Lettermana (64)!

Justyna Kasprzak

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy