Reklama

Oscary: Te gwiazdy pokazały za dużo. Odwaga czy niesmak?

Przed nami najważniejsze wydarzenie filmowe roku, czyli ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Jakie będą Oscary 2022? Tego dowiemy się już dziś w nocy. Gala rozdania Oscarów od lat skupia wokół siebie zainteresowanie całego świata, a na czerwonym dywanie prezentują się nie tylko osobistości ze świata filmu, ale również najbardziej znani celebryci. Niestety, nie każdy z nich na przestrzeni lat dobrał strój odpowiednio do okoliczności. Które kreacje budziły największy niesmak opinii publicznej?

Gala rozdania Oscarów skupia wokół siebie nie tylko osobistości ze świata filmu, ale również najbardziej znanych celebrytów. Każdy, kto zostanie zaproszony na oscarowy czerwony dywan lub na bardziej swobodną imprezę magazynu "Vanity Fair" po gali rozdania Oscarów, chce zaprezentować się jak najlepiej i zapaść w pamięci mediów na lata. Niektórzy przy tej okazji decydują się na klasyczne, przemyślane kreacje, a inni stawiają na szokowanie opinii publicznej.

Kreacje oscarowe: okazja zobowiązuje?

Które gwiazdy budziły największy niesmak ze względu na swoje nazbyt odważne kreacje podczas Oscarów? Obejrzyj galerię!

Reklama

Choć w dzisiejszych czasach tego typu wydarzenia rządzą się swoimi prawami, to trzeba przyznać, że przy tak znamienitej okazji niektóre kreacje są po prostu nie na miejscu. Na przestrzeni lat niektóre gwiazdy bardziej niż na elegancję stawiały na zszokowanie mediów. Zdarzały się modowe wpadki, które odsłaniały zbyt dużo ciała, były zbyt prześwitujące lub ewidentnie źle dobrane do okoliczności.

***
Zobacz również:

Tadeusz Łysiak: "Sukienka" to film o odrzuceniu i potrzebie miłości

Najpiękniejsze oscarowe kreacje wszech czasów! 

Najbardziej kontrowersyjne Oscarowe kreacje 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oscary 2022 | wpadki modowe | Zoe Kravitz | kreacje oscarowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy