Reklama

Reklama

Pamela Anderson chwali się zdjęciami z młodości

Gwiazda kultowego serialu "Słoneczny patrol" prowadzi jedno z najciekawszych kont na Instagramie. Zamieszcza tam tylko czarno - białe zdjęcia, zarówno swoje jak i swoich idoli. Ostatnio zebrało się jej na wspomnienia...

Pamela podzieliła się z wielbicielami zdjęciami z czasów, gdy była gwiazdą "Słonecznego patrolu", a jej mężem był kontrowersyjny muzyk, Tommy Lee. Mimo, ze małżeństwo nie należało do najszczęśliwszych, a Tommy rzadko był trzeźwy, gwiazda już dawno zapomniała wszystko, co było złe. 

Reklama

Pamela ma z muzykiem dwóch synów, Dylana i Brandona, z którymi od zawsze ma bardzo bliski kontakt. Młodszy z synów jest już wziętym modelem, znany jest również z bycia chłopakiem modelki i basistki alternatywnej kapeli rockowej, Pyper America Smith. 

Śledząc Instagrama aktorki ciężko przeoczyć jej ogromną miłość do zwierząt. Pamela od lat jest wegetarianką, sprzeciwia się również wykorzystywaniu zwierząt w przemyśle futrzarskim i aktywnie walczy i ich prawa. Ma nawet własną fundację! Nie dziwi więc fakt, że jedną z największych idolek aktorki jest inna obrończyni zwierząt, Brigitte Bardot. Trzeba przyznać, że gwiazdy są do siebie zaskakująco podobne! 

Pamela jest również fanką Marilin Monroe, Sophii Loren, Fridy Kahlo i Vivienne Westwood. Spodziewaliście się po aktorce tak dobrego gustu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje