Reklama

Reklama

Partnerka Jarosława Bieniuka pokazała ich wspólne zdjęcia

Jarosław Bieniuk, piłkarz i były partner aktorki Anny Przybylskiej oraz modelka i fotografka, Zuzanna Pactwa są parą od 2020 roku. Oboje rzadko dzielą się fotkami z prywatnego życia, ale od czasu do czas na Instagramie ukaże się jakieś ich wspólne zdjęcie. Zuzanna Pactwa z okazji wczorajszych walentynek podzieliła się z fanami całą ich serią!

Pod koniec 2020 roku Jarosław Bieniuk, partner zmarłej w 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej i tata trójki dzieci, pochwalił się nową partnerką. Jest nią Zuzanna Pactwa, modelka i miłośniczka podróży, która kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Pactwa rozkochała w sobie nie tylko Bieniuka, ale także dzieci piłkarza, które uwielbiają spędzać czas z piękną modelką.

Zuzannę Pactwę polubiła także najstarsza córka piłkarza, 19-letnia już Oliwia Bieniuk, której modelka kibicowała np. podczas ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Zuzanna na pewno ma też dla Oliwii sporo rad, bo początkująca gwiazdka też lubi modeling i ma już na koncie kampanie dla kilku znanych marek. 

Jarosław Bieniuk czekał sześć lat, by jego serce znów zabiło mocniej i wszystko wskazuje na to, że znalazł wreszcie szczęście. Swoim na Instagramie postanowiła podzielić się także Pactwa. 

Reklama

Partnerka Jarosława Bieniuka pokazała ich wspólne zdjęcia. Urocze?

Na Instagramie Zuzanny Pactwy pojawiło się właśnie kilka zdjęć z piłkarzem. Modelka pochwaliła się wspomnieniami z egzotycznych podróży, w tym z ostatniego, styczniowego pobytu w Meksyku, ale zamieściła także urocze fotki z Gdyni, którą tak kocha rodzina Bieniuka. 

- napisała Pactwa, a pod zdjęciem zaraz pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy. 

Na uwagę zasługuje też ten, który zamieściła piękna prezenterka i Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka:

- napisała Zawadzka, dając do zrozumienia, że to może właśnie Pactwa i Bieniuk poznali ją z nowym partnerem?

Zdjęcie skomentował także sam Bieniuk, przesyłając partnerce dużo mówiące serduszko. Lubicie tę parę?

***

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila nie jest już singielką? 

"Dzień singla" 2022. Najlepsze znane single do wzięcia!

Królikowski pokazał nowe zdjęcie Opozdy: "Moja Walentynka"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Zuzanna Pactwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama