Paulina Koziejowska pokazała nowego faceta

Okazuje się, że niewinnie wyglądająca pogodynka – Paulina Koziejowska - wie, jak utrzymać zainteresowanie mediów. Jej najnowsze zdjęcia dla wielu fanów są szokujące.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Jacek Borkowski i Paulina KoziejowskaTomasz Urbanek/DDTVNEast News

36-latka od dłuższego czasu jest związana z show-biznesem. W telewizji Nowa TV prezentowała prognozę pogody (niedawno pasmo zeszło z anteny). Prowadzi także program "Bywanie na Dywanie", w ramach którego podczas branżowych imprez przeprowadza rozmowy z polskimi gwiazdami i celebrytami.

Jednak o Koziejowskiej naprawdę zrobiło się głośno, gdy związała się z 60-letnim aktorem Jackiem Borkowskim. Para deklarowała publicznie, że łączy ich bardzo silne uczucie. Na ich instagramowych profilach pojawiały się wspólne zdjęcia, a Borkowski pisał dla ukochanej wiersze.

Wystąpili nawet w telewizji śniadaniowej, by zadeklarować, że różnica wieku nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Paulina zaprzyjaźniła się również z dziećmi aktora - Jackiem i Magdą.

Niestety, zaledwie po trzech miesiącach, na początku grudnia, związek się rozpadł. Już pod koniec roku Koziejowska wybrała się na wakacje do Meksyku.

Teraz zaś okazało się, że na wyjeździe bawi się z... nowym chłopakiem! Jeśli dobrze rozumieć wypowiedź celebrytki, to mężczyzna, z którym kiedyś już była, a teraz postanowiła do niego wrócić.

Pogodynka pod zdjęciem ze swoim wybrankiem napisała: "Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi" (pis. org.). Dodała oczywiście hasztagi #love i #forever.

Fani nie kryli zaskoczenia i wypominali Paulinie, że wskoczyła z jednego związku w drugi. Pojawiły się też przypuszczenia, że relacja z Borkowskim miała służyć jedynie wypromowaniu się.

A wy co o tym wszystkim myślicie?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas