Reklama

Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o przyczynach rozwodu

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski uchodzili przez lata za małżeństwo idealne. Dlatego wieść o ich rozwodzie odbiła się w mediach szerokim echem.

Kurzajewscy poznali się w 1996 roku, podczas mistrzostw świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Szybko zdecydowali się na ślub, choć mieli wówczas zaledwie po 23 lata.

Rok później na świat przyszedł ich, dorosły dziś, syn - Franciszek, a w 2006 roku urodził się Julian. Wcześniej para uporała się z traumatycznym doświadczeniem, jakim było poronienie ciąży bliźniaczej.

Kilka miesięcy temu małżonkowie potwierdzili pogłoski o rozstaniu. Rozstali się w pokojowych stosunkach i zawczasu ustalili kwestie dotyczące podziału majątku i opieki nad młodszym synem.

Reklama

Ostatnio natomiast pani Paulina udzieliła magazynowi "Viva!" wywiadu, w którym zdradziła nieco więcej.

- Kiedy kobieta mówi: "Ja mu jeszcze robię awantury", to znaczy, że ona jeszcze kocha. Ale jak jej nie interesuje, co on je, co on myśli, gdzie on bywa, gdzie śpi, co ma do powiedzenia, to znaczy, że już nie kocha. Tylko że u mnie było odwrotnie. To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam... (milczenie) - wyznała.

Smaszcz-Kurzajewska dodała również, że ma ogromny szacunek do byłego męża. Podkreśliła natomiast, że "w pewnym momencie przestała wzbudzać jego zainteresowanie". Zaznaczyła też, że zależy im przede wszystkim na dobru dzieci.

Jesteście zaskoczeni wylewnością pani Pauliny?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy