Reklama

Piękna i milioner

Wielka fortuna to jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków. Na kobiety wciąż działa jak magnes. Mamy dowody!

Salma już nie musi martwić się o garderobę

Co zrobić, by mieć nieograniczony dostęp do najnowszych kolekcji Gucciego, Balenciagi czy Yves Saint Laurent? Należy wyjść za mąż za François-Henri Pinaulta (49), prezesa modowo-urodowego holdingu PPR. Ta sztuka udała się Salmie Hayek (45). Ponieważ François uchodził kiedyś za notorycznego uwodziciela, gwiazda z wielką ostrożnością podchodziła do jego miłosnych deklaracji. W końcu jednak francuski biznesmen znalazł drogę do jej serca i w kwietniu 2009 roku para wyprawiła bajkowe wesele w Wenecji. Dziś ich oczkiem w głowie jest córka Valentina (4). Nawet wychodząc z nią na spacery do parku, madame Pinault zakłada sukienki Balenciagi.

Reklama

Magda stawia na samodzielność

Piękna Magda Mielcarz (34) mogłaby cieszyć się rodzinną sielanką w słonecznym Los Angeles. Jej mąż Adrian Ashkenazy (37) gotów jest bowiem zapewnić wszelkie luksusy ukochanej i ich trzyletniej córeczce Mai. Prawnik i właściciel kilku hoteli wziął jednak za żonę ambitną Polkę, która ceni samodzielność i ani myśli spocząć na laurach. "Raz miałam taki czas, że byłam bez pracy i utrzymywałam się dzięki pomocy męża. Czułam się zależna, nienawidziłam tego, mimo że mąż nigdy nie wypominałby mi wydatków", przyznaje Magda.

Natalia rozkochała dziedzica największej fortuny w Europie

Świat był w szoku, gdy rosyjska top modelka Natalia Vodianova (30) i brytyjski milioner Justin Portman (43) rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa. Ich rozwód był tym bardziej zaskakujący, że para doczekała się trojga dzieci. W kolejce do serca Natalii szybko ustawili się kolejni adoratorzy. Po rozstaniu z Justinem widywano ją m.in. w towarzystwie finansisty Alexandra Peshko. Teraz nowym wybrankiem Natalii jest Antoine Arnault (34), jeden z dyrektorów modowego giganta LVMH, a zarazem syn właściciela firmy. Poznali się, kiedy modelka współpracowała z marką Louis Vuitton. Negocjacje kontraktu okazały się dla obu stron na tyle pasjonujące, że Natalia i Antoine postanowili udać się w romantyczną podróż do Wenecji, a później na Ibizę. Zakochany dziedzic największej fortuny Europy jest teraz gotów spełnić każdy kaprys top modelki.

Co z tego, że milioner Joanny jest ze Szwecji?

Połączyła ich miłość do szybkich samochodów, a później sprawy potoczyły się już błyskawicznie. Szwedzki milioner i przedsiębiorca budowlany Ola Serneke (41) stracił głowę dla Joanny Liszowskiej (33). Najpierw ukochany odwiedzał aktorkę w Polsce, a półtora roku temu ożenił się z nią i zabrał do Szwecji. Podobno kupił tam dla swojej żony posiadłość na malowniczym półwyspie. Pół roku temu młode małżeństwo doczekało się pierwszego dziecka. Ich córeczka Emma lata dziś z Joanną na linii Göteborg-Warszawa, bo sławna mama wróciła do pracy w polskim show-biznesie.

Księżniczka Anna znalazła prezesa

Oto para jak z bajki. Ona - Anna Czartoryska (28), jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, a zarazem najprawdziwsza księżniczka. On - Michał Niemczycki (30), syn polskiego miliardera i dobrze rokujący biznesmen. Jako para zadebiutowali na balu arystokracji w Wiśniczu. Od tamtej pory są prawie nierozłączni. Wyglądają, jakby rozumieli się bez słów. Trudno się dziwić. Oboje wywodzą się z wyższych sfer, na dodatek znają się od lat. To, że Michał jest prezesem i członkiem zarządów kilku firm, wcale nie musi oznaczać, że podczas spotkań z Anną, zanudza ją biznesowymi statystykami. Ich znajomi zdradzają, że zakochani godzinami potrafią rozmawiać o swoich fascynacjach filmowych. Swoją drogą, historia miłości tych dwojga mogłaby być motywem hollywoodzkiego


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy