Reklama

Reklama

Piotr Stramowski komplementuje Wieniawę

Fani, którzy obserwują Julię Wieniawę na Instagramie, wiedzą, że młoda gwiazdka spełniła ostatnio jedno ze swoich marzeń.

Chodzi o wyjazd do Paryża na Fashion Week, który Julia zapowiadała od jakiegoś czasu. Biletami pochwaliła się w mediach społecznościowych już 17-go lutego. Aktorka nie ukrywała także, że do europejskiej stolicy mody wybiera się w ramach współpracy z jedną z prestiżowych marek.

Tuż po premierze "Kobiet mafii" w reżyserii Patryka Vegi (gdzie wcieliła się w postać rozwydrzonej nastolatki o ksywce "Futro"), Julia spakowała walizki i pojechała oglądać pokazy największych domów mody.

Reklama

Jeszcze na lotnisku zrobiła sobie zdjęcie w oryginalnej stylizacji: czarnym kaszkiecie, camelowym płaszczu, okrągłych kolczykach i jeansach w stylu "mom". Trzeba przyznać, że młoda aktorka prezentowała się bardzo stylowo.

Kreację Wieniawy docenili nie tylko fani ("Śliczna stylówka" czy "Julcia, wyglądasz przepięknie" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem), ale także pewien znany, polski aktor.

Mowa o Piotrze Stramowskim, którego Julia poznała na planie "Kobiet mafii". "Myślałem, że to Gigi Hadid" - napisał. Gwiazdka odwdzięczyła się za komplement, przesyłając Stramowskiemu serduszka.

Też widzicie podobieństwo między dziewczynami?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje