Reklama

Reklama

Piotr Stramowski zamieścił wzruszający wpis o żonie

Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Od 2016 roku jest mężem Katarzyny Warnke.

Stramowski zdobył popularność dzięki filmom Patryka Vegi, gdy wcielił się dwukrotnie w postać komisarza Dariusza Wolkowskiego znanego pod pseudonimem "Majami". Zagrał także w "Botoksie" oraz "Kobietach mafii". Wcześniej był związany z Teatrem Polskim w Bydgoszczy i występował w serialach.

Na planie filmu "W spirali" Konrada Aksinowicza z 2015 roku Stramowski poznał swoją przyszłą żonę. Para nie stroni od wspólnych wyjść na branżowe imprezy. O tym, że pani Katarzyna spodziewa się dziecka, poinformowali podczas pokazu kolekcji duetu MMC. Warnke i Stramowski wyszli na wybieg w szlafrokach, trzymając się za ręce, a aktorka pokazała goły, ciążowy brzuch.

Reklama

Sylwestra świeżo upieczeni rodzice spędzili bez dziecka, a w sieci pochwalili się zdjęciem zrobionym w windzie. Przy tej okazji Stramowski zdecydował się zamieścić w mediach społecznościowych wpis poświęcony żonie.

- To już piąty Sylwester spędzony razem, a ja wciąż mam wrażenie, że dopiero się poznajemy, że jeszcze bardzo dużo mamy sobie do zaoferowania... I to jest piękne! To czego zawsze w życiu się bałem, to nudy. Z Tą kobietą jest to niemożliwe. Dziękuję Ci @kasiawarnke za to, że jesteś i że chce Ci się przełamywać ze mną te lody. A wam Moi Drodzy życzę szczęścia, miłości i zdrowia w nadchodzącym 2020. Czuję, że będzie on przełomowy pod wieloma względami (pis. oryg.).

W komentarzach nie zabrakło gratulacji i życzeń od fanów, do których oczywiście się dołączamy! Czego życzycie aktorskiej parze w nowym roku?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje