Reklama

Reklama

Pobierają się choć dzieli ich 30 lat

Jeff Goldblum był już dwukrotnie żonaty. Teraz aktor, który niedawno przekroczył szceśćdziesiątkę planuje kolejne małżeństwo. Jego wybranką jest młodsza o 30 lat gimnastyczka, Emilie Livingston.

Chociaż Jeff Goldblum mógłbym być ojcem Emilie Livingstone wkrótce zostanie jej mężem. Para, która spotyka się od dwóch lat właśnie ogłosiła, że pragnie sformalizować swój związek. Aktor i gimnastyczka zaręczyli się podczas wakacji na Hawajach. Radosną nowinę ogłosili na Twitterze.

"Oświadczył się. Popłakałam się z radości. Razem wybraliśmy pierścionek" - napisała Livingstone na swoim profilu, poniżej zamieszczając swoje zdjęcie w ramionach nowego narzeczonego.

Kilka dni później gimnastyczka opublikowała zdjęcie (skromnego) zaręczynowego pierścionka oraz kilka fotografii, na których widać jak zakochani świętują na plaży swoje zaręczyny.

Reklama

Na pary z dużą różnicą wieku zwykle patrzy się podejrzliwie. Jednak oglądając zdjęcia roześmianych, obejmujących się, grających w piłkę i pływających narzeczonych trudno wątpić, że połączyło ich cokolwiek innego niż miłość.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje