Polska modelka sprzedała swoje implanty za 15 tysięcy. Wszystko za sprawą żartu

Iza Motyl, znana jako Izunia Motyl to polska modelka, która dzięki swojej urodzie i zgrabnemu ciału podbija zagraniczną prasę. Jakiś czas temu Iza zdecydowała się na nową operację piersi, a stare implanty wystawiła na aukcji. Nie spodziewała się, że zarobi na nich krocie!

Znana polska modelka zarobiła krocie poprzez niewinny żart
Znana polska modelka zarobiła krocie poprzez niewinny żartInstagram/izunia.motyl.travel123RF/PICSEL

Izunia Motyl to modelka światowej sławy. Wykonała kilka sesji dla zagranicznego "Playboya", trafiła na rozkładówkę czeskiego i słowackiego wydania tego magazynu, a jej zdjęcia dwukrotnie pojawiły się w kalendarzu "Playboya" w Londynie.

Modelka dziś mieszka w Miami, jednak dużo podróżuje, robiąc sesje zdjęciowe dla firm bieliźniarskich z całego świata. Iza Motyl znana jest ze swojego pięknego ciała, o które chętnie dba. Dieta, ćwiczenia, odpowiednia ilość snu to jednak nie wszystko. Modelka zdecydowała się na operację piersi, i to dwukrotnie! Już jakiś czas temu zmieniła rozmiar z 32C na 32E. Nie spodziewała się jednak, że na starych implantach zbije fortunę. Jak wyjaśniła, wszystko to za sprawą żartu.

Za namową kolegi dla żartu wystawiłam stare implanty na aukcji. Potraktowałam to jako zabawę. Byłam w szoku, kiedy ktoś dał za nie 7600 funtów, czyli około 15 tysięcy złotych
zdradziła Iza Motyl dla "Super Expressu"

Stare implanty w rozmiarze 32C trafiły na aukcję na eBayu jako "piłki stresowe". Ich ceną wywoławczą było 89 funtów. W opisie aukcji modelka zaproponowała, że na specjalne życzenie może nagrać osobiste wideo, na którym podpisze swoje stare implanty. Chętnych nie brakowało, a pod aukcją pojawiły się 22 oferty. Modelka zastrzegła jednak, że implanty nie nadają się do użycia.

Iza Motyl przeprowadziła się z Polski do Londynu w wieku 9 lat. Tam rozpoczęła naukę szkolną w języku angielskim, jednak dbała też o swój język ojczysty. W wieku nastoletnim swoją edukację kontynuowała Londynie, gdzie ukończyła studia ekonomiczne. Mimo wyższego wykształcenia Iza nie była zainteresowana pracą w zawodzie. Postanowiła więc rozwijać swoją karierę w świecie modelingu.

Swoją przygodę z modelingiem zaczęła już jako nastolatka, a jej pierwszymi zleceniami były sesje zdjęciowe reklamujące bieliznę i pończochy marek na całym świecie. Iza zaczęła rozwijać swoją karierę w kierunku modelingu i wyspecjalizowała się w prezentowaniu bielizny i strojów kąpielowych. Z czasem do współpracy zapraszali ją znani fotografowie, a także luksusowe magazyny w tym zagraniczne "Playboye". 

Turcja: Trwa sprawdzanie budynków po trzęsieniu ziemiDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas