Reklama

Polskie gwiazdy w bikini na egzotycznych wakacjach

Okres sylwestrowo-noworoczny to czas, kiedy polskie gwiazdy wyjątkowo chętnie wyjeżdżają na egzotyczne wakacje. Malediwy, Szeszele, Karaiby - to tylko niektóre z miejsc wybieranych przez celebrytów. Zobacz, gdzie wypoczywają m.in. Wendzikowska, Cichopek czy Zielińska.

Egzotyczne wakacje polskich gwiazd. Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska wybrała się kilka dni temu na Antiguę, malowniczą wyspę położoną na Karaibach. Dziennikarka zabrała ze sobą córeczki - 6-letnią Kornelię i 3-letnią Antoninę. Kobieta korzysta z uroków rajskiego miejsca i publikuje na Instagramie zdjęcia w bikini.

Egzotyczne wakacje polskich gwiazd. Katarzyna Cichopek

Aktorka znana z roli Kingi w serialu TVP2 "M jak miłość" zaraz po Nowym Roku wyjechała wraz z mężem Marcinem Hakielem i dziećmi na Seszele. Katarzyna Cichopek odpoczywa na egzotycznej wyspie i pozuje na plażach.

Egzotyczne wakacje polskich gwiazd. Małgorzata Rozenek-Majdan

Majdanowie jeszcze przed świętami udali się do Tajlandii. Małgorzata Rozenek-Majdan już 10 dni przed wigilią wstawiała zdjęcia z rodzinnej kolacji świątecznej. Teraz wciąż przebywa wraz z mężem i synami w Azji, gdzie pije piękne drinki i wypoczywa.

Reklama

Egzotyczne wakacje polskich gwiazd. Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska również po Nowym Roku postanowiła porządnie odpocząć i udać się do ciepłych krajów. Aktorka postawiła na Malediwy, gdzie wraz z mężem relaksuje się i nurkuje. Napisała, że cieszy błękitem i zielenią oczy, serce i duszę.

Egzotyczne wakacje polskich gwiazd. Katarzyna Glinka

Aktorka postawiła na nieco mniej egzotyczny kraj - wybrała się bowiem do Hiszpanii. Katarzyna Glinka odpoczywa z mężem i synami na rodzinnych wakacjach. Stwierdziła nawet, że Hiszpania mogłaby być jej drugim domem, jednak plaża szybko by ją znudziła.

Czytaj więcej:

ANNA WENDZIKOWSKA ZUPEŁNIE NAGO

Katarzyna Glinka wyleguje się na plaży nudystów. Fani zachwyceni

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje gwiazd | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy