Reklama

Reklama

Ponad podziałami

Taka przyjaźń jest jednak możliwa! Kolejni partnerzy gwiazd świetnie dogadują się z... ich eks.

Maja, Małgorzata i Michał tworzą nietypowy przyjacielski układ

Dobre przyjaciółki Maja Ostaszewska (39) i Małgorzata Szumowska (39) rozmawiają nie tylko o kinie. Równie chętnie plotkują o Michale Englercie (37). Znany operator filmowy - obecnie partner Ostaszewskiej - był wcześniej mężem Szumowskiej. Michał i Maja zostali parą dwa lata po jego rozstaniu z Małgorzatą. Między całą trójką panują bardzo ciepłe relacje. "Wielu ludzi nie mogło uwierzyć, że się wszyscy przyjaźnimy. A my jesteśmy jak jedna wielka rodzina" - przyznała Ostaszewska. I nie jest gołosłowna: niedawno cała trójka spotkała się bowiem na planie wspólnego filmu.

Reklama

Nergal i Radek wznosili razem toasty

Na niedawnych urodzinach Radia Wawa doszło do zaskakującego spotkania byłych partnerów Dody (28): Adama Darskiego (34) i Radosława Majdana (40). Panowie szybko zapałali do siebie sympatią. "Spotkaliśmy się pierwszy raz i było bardzo na luzie. Wielu naszych wspólnych znajomych dużo dobrego nam o nas mówiło i faktycznie tak jest" - przyznał były mąż wokalistki. Urazy z przeszłości poszły w niepamięć. Nergal i Radek wznosili razem toasty i przyjacielsko klepali się po plecach. Tylko czekać, kiedy na piwo zaproszą Błażeja Szychowskiego (31), ostatniego partnera Dody....

Viola i Magda nie unikają swojego towarzystwa

Do kogo należy serce Tomasza Karolaka (40)? Na pewno do córeczki Leny (4), której mamą jest Viola Kołakowska (34). Choć para rozstała się parę lat temu, oboje utrzymują bliskie kontakty właśnie ze względu na dziecko. Tej relacji nie zaszkodziła nawet zażyła znajomość Tomasza z Magdaleną Lamparską (24), poznaną na planie serialu "39 i pół". Mało tego, obie panie powoli zbliżyły się do siebie. Najwyraźniej czas uleczył rany. Dziś nie tylko nie unikają swojego towarzystwa podczas branżowych imprez, widywano je również na wspólnych spacerach. Magdalenie i Violi na pewno nie brakuje tematów do rozmów. Może plotkują o niesfornym aktorze, może dzielą się wrażeniami ze spektaklu w teatrze IMKA, należącym do Karolaka?

Annę i Hannę łączy szczera sympatia

Piotrowi Gąsowskiemu (48) udało się stworzyć idealną patchworkową rodzinę. Między jego partnerką Anną Głogowską (34) i poprzednią towarzyszką życia, Hanną Śleszyńską (53), nie ma żadnych animozji. "Dzięki Hani, z którą jestem zaprzyjaźniona, czuję się, jakbym miała dwie rodziny" - zachwala Śleszyńską tancerka znana z "Tańca z gwiazdami". "Spotykamy się i lubimy" - mówi Hanna. Zaznacza jednak, że gdyby jej związek z Piotrem rozpadł się właśnie z powodu Anny, mogłoby być inaczej. Na szczęście emocje ostygły, zanim Piotr zatańczył w TzG.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy