Reklama

Reklama

Powiem prawdę tylko wam

Miała dość roli Hanki? Pokłóciła się z Iloną Łepkowską? Planuje ciążę? Dlaczego tak naprawdę odchodzi z serialu? SHOW zna odpowiedź!

Czwartek, 3 marca, późne popołudnie. Do redakcji SHOW dociera oficjalne oświadczenie Małgorzaty Kożuchowskiej (39). Aż trudno uwierzyć w jego treść! Aktorka informuje, że rozstaje się z serialem "M jak miłość"! "To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja" - pisze. Dziesięć minut później SHOW udaje się dodzwonić do aktorki. Jest w dobrym nastroju.

"Tak, to prawda" - potwierdza. "Po jedenastu latach nadszedł czas, by iść ku nowym wyzwaniom, zawodowym i nie tylko. Czuję, jakbym przeżyła za Hankę jej życie". Przy okazji, za pośrednictwem SHOW, Małgorzata kieruje ciepłe słowa do wiernych fanów Hanki Mostowiak: "Z całego serca dziękuję Wam za wszystkie wyrazy sympatii, z którymi spotykałam się przez te lata. Mam nadzieję, że zaakceptujecie moją decyzję i dalej będziecie trzymać za mnie kciuki".

Reklama

Po rozmowie z nami wyłącza telefon i nie chce już mówić z dziennikarzami. Wyjeżdża z mężem na wakacje. A w mediach zaczyna się burza.

Oświadczenie aktorki lotem błyskawicy obiega wszystkie redakcje i portale plotkarskie. Wydaje się, że nie powinno prowokować plotek. Jest bardzo wyważone i eleganckie. Kożuchowska pisze: "Dziękuję Ilonie Łepkowskiej za stworzenie postaci, która zajmowała w moim zawodowym życiu bardzo ważne miejsce. (...) Dziękuję producentowi Tadeuszowi Lampce - za opiekę i wyrozumiałość dla moich artystycznych decyzji, które miały wpływ na tryb pracy w serialu".

Na odpowiedź producentów "M jak miłość" nie trzeba długo czekać.

Justyna Kasprzak, Iwona Zgliczyńska

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 marca!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje